Jiné Make-up

Pravidla make-upu ‘Žádný makeup’

Spoustu žen má rádo přirozeně vypadající makeup. Čtete dál, pokud se chcete dozvědět, jak na to.

Ve škole nebo v práci musíme často následovat jistý Dress kód. Nesmíme nosit zářivé barvy, naše boty musí být černé a naleštěné. V takovém prostředí je makeup „žádný makeup” perfektní volbou. Neznamená to, že musíte přestat používat oblíbenou Mac rtěnku, jen si musíte vybrat odstín, který bude ladit k vašemu celkovému vzhledu.

makeup No Make-up

Krok č. 1

Nejdřív je nutné hydratovat pokožku. Hydratovaná pokožka udrží foundation lépe a déle a nebude se drolit. Pak aplikujte oblíbený lehký foundation se středním krytím. Nechceme produkt s plným těžkým krytím, nechceme vypadat, jako bychom měly masku. Vyberte takový foundation, který je o jeden odstín světlejší, než je vaše pleť. Při nákupu zkuste foundation na váš krk, váš obličej nebo ruce mohou být opálené, tedy by nebylo jasné, zda bude produkt ladit.

Krok č. 2

Zakryjte pomocí korektoru místa, která potřebují krytí, jako kruhy pod očima a diskolorace. Na pleť aplikujte pudr, aplikujte extra vrstvu pudru na T-zónu, tedy tam, kde má tendenci produkovat více oleje. Na rty použijte balzám nebo neutrální beige rtěnku.

Krok č. 3

Nezapomeňte na oči. Matné zemité barvy očních stínů a černá řasenka budou ladit s make-upem „žádný makeup”. Skromnost je klíč k přírodnímu zdravému vzhledu. Moc bronzeru nebo temné oční stíny zkazí celý přirozený vzhled.

Krok č. 4 – dobrovolné

Můžete přidat trošku pudřenky na tváře, jen kvůli svěžímu a mladistvému vzhledu. Také můžete jemně zvýraznit lícní kosti a rozzářit místa pod obočím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *