Jiné

Vánoční dárek od Max Factor

Vánoce se blíží, tedy se blíží i čas nakupování dárků pro naše blízké. Další ponožky, kravata nebo balíček sladkostí? Váháte? Zapomeňte na vánoční klišé. Max Factor nabízí spoustu vánočních balíčků, pro které by ženy zabíjely.

Dárek od Max Factor

Co najdete v tomto balíčku je Facefinity All Day Flawless foundation a 2000 calorie v hluboké černé barvě. první produkt má tři vlastnosti: vydrží dlouho, chrání od UV záření, zakrývá nedokonalosti. Foundation má Faktor 20 SPF, což je na zimu nutnost. Je důležité nevyhýbat se ochraně proti slunci ve studeném počasí. Uprostřed ledna se můžete spálit. Foundation má mnoho odstínů, můžete si vybrat až ze šesti. Můžete si vybrat dokonce i ze žlutého nebo růžového odstínu. Produkt je uzavřený v elegantní skleněné lahvičce s pumpičkou, díky tomu získáte pouze dostatečné množství produktu. Jedno zmáčknutí a máte dost produktu na celý obličej a krk. Konzistence je tekutá, proto je lepší aplikace štětcem. Výrobce tvrdí, že produkt vydrží na pleti až 8 hodin. Uživatelé tvrdí, že produkt poskytne skvělý vzhled bez mastnoty v T-zóně, pokud použijete pudr hned po aplikaci. Lze použít i jako bázi pod oční stíny. Produkt má však vůni, tedy pokud vůně nemáte rádi, budete zklamaní. Produkt můžeme doporučit všem, kteří mají problémy s pletí. Produkt zakryje všechny nedokonalosti, neucpává póry, nezpůsobuje alergie nebo podráždění, kůže může dýchat.

Max Factor

Všichni budou milovat 2000 Calories řasenku, je nejpopulárnější řasenkou vůbec. Má ultra černou barvu, která vypadá na ženách úžasně. Byla zvolena nejspolehlivější řasenkou roku 2014. Řasy jsou husté a velmi přirozené, nejsou slepené, nerozmazávají se, nedrolí a vydrží dlouho. Řasenka je snadná na aplikaci, vydrží až 12 hodin, pro dramatičtější vzhled aplikujte dvakrát. Řasenka zaschne za chvilku, což může být však in nevýhodou. Max Factor Christmas Gift Pack může být zakoupen v mnoha salonech krásy a v TK Maxx. Každá žena by za takový dárek byla vděčná.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *