Jiné

Micelární voda, víte, jak ji použít?

Tlustá vrstva make-upu? Je snažší ji udělat, než sundat. Mnoho žen má problém se správným očisťujícím režimem. Může být těžké odstranit 3 vrstvy voděodolné řasenky pomocí obyčejného toniku. Co jsou následky špatného čištění? Maz, špína a ucpané póry, tvoření zánětů pod kůží, akné a pupínky. Existuje však naděje. Micelární voda vám pomůže se všemi nečistotami.

Co je micelární voda?

Micelární voda vyhrála tisíce ženských srdcí z celého světa. Za její efektivnost mohou malé micely. Tyto malé složky přitahují špínu jak magnet.

Micellar WaterKaždá molekula na sebe váže zbytky make-upu, špíny a oleje, odstraňuje vše efektivně a jemně, navíc tvoří ochrannou vrstvu kůže. Micely volně plavou ve vodě a chytají na sebe jen špínu a oleje. Díky tkuté formě si lze micelární vodu splést s klasiským tonikem, ale jde o ten nejlepší očistný prostředek na trhu. Kůže po aplikaci není napjatá, je jemná, hydratovaná a čistá. Mnoho kosmetických společností prezentuje své toniky jako Svatý Grál, avšak micelární voda je jediný prostředek, který odstraní jemně i těžký make-up.

Použití nemůže být snažší. Žádné zrcadlo, umyvadlo nebo voda. Namočte tampónek do micelární vody a očistěte obličej krouživými pohyby. Už žádné výmluvy, že jste moc unavená na odstraňování make-upu. Teď to zvládnete s tampónkem v ruce. Voda odstraní veškerý make-up včetně voděodolné řasenky.

Pro koho je tento produkt?

Každý, kdo nerad investuje čas do odstraňování make-upu si užije výhody micelární vody. Tento jemný produkt lze aplikovat na jakýkoli typ pokožky, i tu citlivou. Doporučuje se i lidem s akné, či nadměrnou produkcí mazu, čistí totiž póry a váže maz. Pokud trpíte na nepříjemnosti s pletí musíte dbát, aby vaše pleť byla čistá od bakterií a prachu. Micelární voda je to pravé, navíc je bez vůně, chemických detergentů a parabenů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *