Chloupky Jiné

Highlighting Foam Strips – profesionální proužky pro barvení vlasů

Highlighting Foam Strips – profesionální vlasové proužky pro vlasové stylisty a kadeřníky

Slyšeli jste již někdy o pěnových proužcích pro barvení vlasů? Pokud chcete držet krok s moderními trendy, pak je vhodné o této pomůcce něco vědět! Značka ColorCuts přišla na trh s termálními proužky pro barvení vlasů, která vám dávají naprostou kontrolu nad celým procesem barvení.

Polystyrenové proužky jsou vyvinuty pro všechny délky vlasů. Lehký, termální materiál je před-připraven a nastříhán na jednotlivé proužky. Můžete se konečně rozloučit s otravnou a nešikovnou hliníkovou fólií, která vám jen brala čas.

ColorCuts pěnové proužky

Převezměte kontrolu s ColorCuts!

Tyto vysoce kvalitní barvící proužky mohou urychlit a zjednodušit proces barvení vlasů. Konečně se můžete zbavit otravné hliníkové fólie. Tyto pěnové proužky bez lepidla se aktivují při kontaktu s barvícím produktem, kdy začnou lepit a nesklouznou tak po vlasech. Lze je rychle a snadno aplikovat na vlasy, na kterých pevně drží.

Highlighting Foam Strips jsou velice šikovnou pomůckou pro všechny kadeřníky, která byla vyvinuta s přihlédnutím k potřebám naší přírody. Jsou recyklované a recyklovatelné. Ušetříte díky nim peníze, jelikož lze těchto 200 proužků užívat celkem 4x, takže máte k dispozici 800 aplikací. Proužky měří 100×305 mm. Po aplikaci je můžete umýt v myčce.

Získejte plnou kontrolu nad procesem barvení

Proužky od ColorCuts vám dávají plnou kontrolu nad procesem barvení vlasů. Semi-transparentní povrch vám umožňuje kontrolovat proces barvení. Můžete se rozloučit s alobalem!

Proužky skvěle drží, aniž by bylo třeba užívat jakékoliv lepidlo. Zkracují přitom čas potřebný k nabarvení vlasů až o polovinu! Vysoká kvalita znamená, že barvu lze aplikovat rovnoměrně po celé délce vlasů. Krásně nabarvené vlasy znamenají spokojené zákazníky.

To není vše. Proužky vám mohou pomoci i v případě, že aplikujete několik barev a chcete zabránit jejich smíchání. Pěnové proužky celý proces usnadní a umožní vašim zaměstnancům pracovat rychleji, přesněji a efektivněji.

ColorCuts pěnové proužky

Lehké pěnové proužky pro všechny typy vlasů

ColorCuts jsou vyrobeny z měkkého a termálního materiálu. Funguje stejně skvěle jak na dlouhých, tak na krátkých vlasech. Zkrášlují celý proces a zvyšují hygienický standard.

Polystyrenové proužky jsou velice odolné a pevné. Zabraňují ničení vlasů vlivem barvících produktů. Nemusíte přitom proužky jakkoliv ohýbat v rozích. Držet budou po jednoduchém přehnutí v polovině.

Pěnové proužky vypadají krásně, snadno se užívají a jsou nesmírně přesné. Proužky již byly nastříhány výrobcem, takže je lze okamžitě užívat. Každý proužek efektivně barví vlasy a přitom je nijak tepelně ani mechanicky nepoškozuje.

Šikovná a rychlá aplikace, plná kontrola nad barvením a eliminace poškození vlasů – tato eco-friendly novinka se skvěle hodí do všech kadeřnictví a salonů. Pomůže vám s vytvářením ombre, sombre, flamboyage, baleyage či melírů.

Fantastické výsledky, vysoká estetická hodnota a urychlení barvení. To vše díky unikátním pěnovým proužkům, které si ve vašem salonu zamilujete!

Více informací naleznete na oficiálních stránkách – colorcuts.mt