Chloupky

Třpytivé vlasy – hit letošních novoročních oslav?

Stylisté nám již měsíce tvrdí, že letošní novoroční oslavy budou ve znamení třpytek a to jak na víčkách, tak na nehtech, obočích a také na vlasech. Jak si aplikovat třpytky tak, abyste vypadali co nejlépe? Pojďme se na to podívat!

Tak jako každý rok, zájem o třpytky během Vánoc narůstá exponenciálním způsobem. Nemohou za to samotné Vánoce, ale spíše oslavy nového roku, kdy třpytky slouží na pařbách hlavně těm, kteří mají rádi trochu té výstřednosti. Letos se ale třpytky neobjeví pouze na víčkách, nýbrž i na vlasech!

Třpytivé vlasy

Novoroční oslava je velice specifickou událostí. Zatímco během roku chceme být na oslavách elegantní a šik, na nový rok chceme vypadat… inu vcelku výstředně. Není tedy divu, proč jsou třpytky tím nejpopulárnějším doplňkem letošních novoročních oslav. Vaše vlasy se budou lesknout tak, že vás nikdo nepřehlédne. Jsou tedy vlasy se třpytkami tím hitem, kterému letos neodolá žádná žena?

Třpytivé vlasy – jak vypadají?

Existuje mnoho způsobů, jak si vlasy třpytkami nazdobit. Liší se jak stupněm kreativity, tak expresivitou. Nejdůležitější je to ale nepřehánět, jelikož se velice snadno přesunete do oblasti kýčovitého vzhledu, kde rozhodně nechcete skončit. Ty nejkrásnější vlasy se třpytkami jsou ty, kde třpytky nehrají hlavní roli, nýbrž roli doplňkovou.

Přidejte trochu třpytek!

Pokud je váš outfit méně výrazný, můžete použít více třpytivých částic. Pokud ale vašemu outfitu již tak dominují třpytivé elementy, třpytkami šetřete. Dále si uvědomte, že třpytky je nutné sladit s barvou šperků, které máte. Kombinace zlaté a stříbrné nevypadá dobře.

Vlasový styling z catwalků

Nápad na užívání třpytek na vlasy pochází z jara až léta, kdy s ním přišla Giambattista Valli, francouzská designérka, která vzhled modelů upravila o velice výrazné třpytky. Stylistům se výsledek líbil a tak začali s třpytkami také pracovat.

Třpytivé vlasy – jak třpytky aplikovat?

Třpytivý účes je snem každé ženy, která by ráda zavítala na větší párty či společenskou událost. Musíme ale vědět, jak třpytky správně aplikovat, jinak riskujeme, že nebudeme trendy, ale kýčovití. Musíte třpytky aplikovat tak, aby vám z vlasů nevypadaly.

Nejlepší způsoby, jak si třpytky aplikovat:

  • užitím speciálního spreje,
  • užitím oleje s třpytivými částicemi,
  • posypat si vlasy třpytkami,
  • nanést si na vlasy trochu lepidla a přidat na něj třpytky,
  • aplikace třpytek na vlasy s voskem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *