Jiné

Garance objemu vlasů za každého stavu: Nanoil Hair Volume Enhancer

Jak si zajistit objemný účes odolný vůči větru, sněhu a nízkým teplotám? Stačí zajisti vlasům kvalitní péči a zajistit jim lifting konečků. Skvělou zprávou je, že tyto dva účinky si můžete zajistit zároveň a že k tomu nebude potřeba žádná drahá kosmetika. Stačí vám k tomu Nanoil Hair Volume Enhancer.

Zima je ročním obdobím, které nemají naše vlasy zrovna v lásce. Sotva se trochu oklepaly po třech měsících letního slunce, čekají na ně pro změnu tři měsíce chladného až mrazivého počasí.

Objem vlasů – proč je tak problematický

Jedním z prvních důvodů, proč jsou naše vlasy často ploché a netvárné, že zvýšená tvorba mazu. Zajištění objemu našim vlasům je vlivem mazu často téměř nemožné. I když si vlasy krásně natvarujete, po několika hodinách můžete začít znovu. Tento problém se projevu jak u osob s od přírody těžkými vlasy, tak i u osob, které mají jinak vlasy velice lehké.

Dalším problematickým faktorem je nevhodné počasí. Během zimy se vlasy oslabují vlivem neustálého vystavování se nízkým teplotám a mrazivému větru. Samozřejmě je chceme chránit tím, že si nasadíme čepici, ale byť nás čepice udržují v teplo, vlasy mechanicky dráždí. Pod čepicí se naše vlasy oslabují, mastí, lámou a zatěžují. Kromě toho se čepice často vyrábějí ze syntetických materiálů, které tento negativní účinek ještě násobí.

Existuje ještě jeden faktor, který může ženám pomoci zajistit si objemnější účes. Jedná se o pudry a suché šampony. I když mohou pomoci, velice rychle zbavují vlasy vlhkosti. Díky tomu se vlasy následně oslabují, což může vést k jejich lámání a vypadávání. Byť tedy mohou zajistit okamžitou úlevu, rozhodně se nejedná o produkty, které byste chtěli dlouhodoběji užívat.

Nanoil Hair Volume Enhancer – styling a péče 

Abychom se vypořádali s problémem zatížených a plochých vlasů, bude potřeba komplexnější péče. Kvalitní šampon, kondicionér a maska mohou pomoci, ale je třeba je následně vymýt. Proto je lepší sáhnout po produktu pro zajištění objemu, který bude vlasy také chránit a vyživovat. Značka Nanoil před nedávnem přišla na trh přesně s takovým produktem. Jedná se o sprej pro zajištění objemu, který nabízí komplexní účinek pro zobjemnění vlasů.

Tento lehký sprej vlasy nijak nezatěžuje. Namísto toho jim zajišťuje objem u kořínků, čímž je činí objemnějšími a usnadňuje jejich styling. Nanoil Hair Volume Enhancer také dokáže chránit vlasy před škodlivými faktory a dodávat jim potřebné živiny. Jakým ingrediencím vděčí za svůj účinek?

  • Pšeničné proteiny jsou odpovědné za posílení vlasů, usnadnění stylingu a ochraně před kadeřením.
  • Keratin dodává vlasům objem, posiluje jejich strukturu a usnadňuje jejich styling.
  • Pantenol vyhlazuje kutikuly a dodává lesk, chrání vlasy a zajišťuje jim hustotu.

Nanoil Hair Volume Enhancer – zajištění objemu

Sprej od Nanoil efektivně řeší problém unavených vlasů bez života. Doporučuje se všem typům vlasů, včetně těch poškozených a jemných. Sprej dokáže vlasy činit objemnějšími i v případě, že ostatní produkty selhaly. Nanoil Hair Volume Enhancer zvedá vlasy u kořínků a vytváří úžasné výsledky. Stačí produkt na vlasy aplikovat před stylingem.

Receptura byla vyvinuta tak, aby se minimalizovalo riziko vysušování a poškození vlasů. Proto produkt neobsahuje žádné alkoholy či parabeny. Namísto toho, aby produkt vlasy vysušoval, dokáže jim Nanoil Hair Volume Enhancer zajistit výživu a ochranu před UV, mrazem a vysokou vlhkostí. Toto také garantuje uhrančivý objem ve všech podmínkách. Jeden produkt dokáže vaše vlasy vyhladit, dodat jim lesk a usnadnit jejich rozčesávání. Sáhnout po něm můžete kdykoliv si budete chtít zajistit objemné vlasy, aniž byste museli platit majlant za metody v salonu krásy.

Jak tento produkt, tak mnoho dalších stylingových sprejů je dostupných na nanoil.cz. Přečtěte si recenze, které o produktu zanechali uživatelé a nebojte se jej také vyzkoušet.

nanoil sprej pro objemnější vlasy