Jiné

Nejlepší séra na řasy. TOP 5 – jaké sérum na řasy doporučujeme?

Séra na řasy si v posledních letech získala extrémní oblibu na kosmetickém trhu. Jsou určená k používání jednou denně, protože jejich pravidelné užívání je ten nejúčinnější a nejrychlejší způsob, jak získat přirozeně dlouhé, husté a natočené řasy – bez potřeby si řasy nechat prodloužit.

Hoďte za hlavu prodlužování řas – pořiďte si kvalitní sérum na řasy!

Jediné, co budete kdy potřebovat, abyste se mohly kochat ze svých výrazných očí, je účinný přípravek na řasy. Musí být speciálně vytvořený k prodloužení, posílení a zahuštění vašich řas. Která jsou nejlépe hodnocená séra na růst řas? Pomůžeme vám s hledáním toho nejlepšího séra na řasy!

Seznam 5 nejlepších sér na řasy na kosmetickém trhu – zvolte si svého favorita!

#1 Sérum na řasy Nanolash Eyelash Serum 3 ml

Slavné sérum na řasy Nanolash, které zaručuje nádherné výsledky během chvilky, si našlo své umístění na vrcholku našeho žebříčku. Tady toto sérum na řasy podle návodu výrobce posiluje dlouhé a husté řasy v čase několika týdnů. První viditelné účinky se objeví už po 10 dnech pravidelného používání! Řasy jsou po něm lesklejší, pružnější a tmavší. S postupem času budou také více plnější, delší a hustší. Sérum Nanolash nabízí identický výsledek jako při prodloužení řas. Díky tomuto přípravku zvýrazníte svou přirozenou krásu, zatímco vaše řasy budou nádherně natočené a velmi hydratované. Sérum je oftalmologicky testované a nezpůsobuje žádné podráždění ani alergie. Má krátké složení a pro oči je naprosto bezpečné, nejsou v něm žádné přídavné nebo dráždivé látky.

 • Delší řasy: Ano
 • Hustší řasy: Ano
 • Zabraňuje vypadávání řas: Ano
 • Zlepšuje pružnost a hydrataci: Ano
 • Účinky přetrvávají i po skončení procedury: Ano

Celkové hodnocení: 9.5/10

Kde koupit sérum na řasy Nanolash? Kondicionér na řasy si můžete objednat na www.nanolash.cz

#2 Sérum na řasy Lashcode Eyelash Serum 5 ml

Toto sérum napomáhá při pěstování zdravých, hustých a plných řas a zároveň ztmavuje jejich přirozenou barvu. Sérum Lashcode má nezávadné složení, které nepodráždí citlivé okolí očí. Je vhodné pro osoby s citlivou pletí a alergiky. Nejenže sérum řasy prodlouží a vyplní, ale navíc spraví všechna poškození způsobená mj. používáním řasenek, které přílišně vysušují řasy, lepením umělých řas, prodlužováním řas, používáním kleštiček na řasy nebo podobných pomůcek k jejich úpravě. Sérum Lashcode se od konkurence liší rychlými výsledky, které přetrvávají dlouhou dobu. Výrobek je fantastickou možností pro ty, kdo věnují velkou pozornost složení: jeho složení je založené na rostlinných výtažcích, jako z pšeničných klíčků, sójových klíčků a bajkalínu.

 • Delší řasy: Ano
 • Hustší řasy: Ano: Ano
 • Zabraňuje vypadávání řas: Ano
 • Zlepšuje pružnost a hydrataci: Ano
 • Účinky přetrvávají i po skončení procedury: Ano

Celkové hodnocení: 9/10

#3 Sérum na řasy RevitaLash Eyelash Conditioner Advanced 3,5 ml

Řasové sérum RevitaLash je dlouhodobě oblíbené v řadě zemí. Není se čemu divit – je to účinné sérum na růst řas. Hlavním důvodem, proč bylo toto sérum vytvořené, byla vůle pomoci osobám, které si prošly ztrátou vlasů i řas po chemoterapii. Výsledky jsou viditelné přibližně po měsíci používání. Sérum na řasy obsahuje řadu přírodních látek zastřešujících posílení řas i péči o citlivé okolí očí. Složení obsahuje hlavně aktivní nano peptidy, aminokyseliny, lipidy, biotin a vitaminy skupiny B. Má vůbec nějaké nevýhody? Za nás je to vysoká cena a malá velikost.

 • Delší řasy: Ano
 • Silnější řasy: Ano: Ano
 • Zabraňuje vypadávání řas: Ano
 • Zlepšuje pružnost a hydrataci: Ano
 • Účinky přetrvávají i po skončení procedury: Ne

Celkové hodnocení: 9/10

#4 Sérum na řasy XLash PRO Eyelash Serum 3 ml

Sérum pro růst řas od XLash představuje jednoduchý způsob, jak každodenně pečovat o oslabené řasy a jde o potěšení pro milovnice přírodní a veganské kosmetiky. Jeho revoluční složení poskytuje bezpečné prodloužení řas a zdvojnásobený objem. Složení séra v sobě skrývá osvědčenou směs výtažků ze zeleného čaje, kyseliny hyaluronové a biotinu. Přípravek pomáhá řasy znatelně posílit a hydratovat. Obnovuje poškození způsobené přílišným líčením nebo používáním kleštiček na řasy. Na první výsledky si bohužel budete muset počkat asi +/- 2 měsíce, ovšem výsledky přetrvávají ještě dlouho po ukončení procedury.

 • Delší řasy: Ano
 • Silnější řasy: Ano
 • Zabraňuje vypadávání řas: Ano
 • Zlepšuje pružnost a hydrataci: Ne
 • Účinky přetrvávají i po skončení procedury: Ano

Celkové hodnocení: 8/10

#5 Sérum na řasy GrandeLASH-MD Lash Enhancing Serum 4 ml

Toto doporučované sérum na řasy obsahuje speciální směs účinných látek: vitamín E, kyselinu hyaluronovou a aminokyseliny, které podporují dobrý stav řas a jejich vzhled. Osvědčené složení účinných látek, nalézajících se v séru GrandeLash, proniká až k folikulům řas, které silně hydratuje a posiluje od kořínků. Už po několika týdnech jsou řasy o mnoho silnější a jejich barva – tmavší. Všimnete si, že máte znatelně více řas, které rychleji rostou a už tolik nevypadávají. Jaké jsou nevýhody? Za nevýhodu můžeme považovat jeho cenu (je to jedno z nejdražších sér na řasy) a zároveň krátkodobé výsledky (po skončení procedury budete muset v nanášení séra pokračovat několikrát týdně).

 • Delší řasy: Ano
 • Hustší řasy: Ano
 • Zabraňuje vypadávání řas: Ano
 • Zlepšuje pružnost a hydrataci: Ne
 • Účinky přetrvávají i po skončení procedury: Ne

Celkové hodnocení: 8/10

Jak používat séra na řasy?

Pečlivě odstraňte oční a pleťový make-up. K nanesení séra na řasy použijte speciální štěteček ve formě oční linky. Díky němu dostanete přípravek co nejblíže k vrchním řasám (většina sér na růst řas se nemá nanášet na spodní řasy). Osušte pleť a naneste sérum jediným tahem, podobně jako tekutou linku na oči. Nechte přípravek naprosto zaschnout, nestírejte ho z pleti. Séra na řasy jsou účinná jen při pravidelném použití a při následování doporučení výrobce. Před použitím daného produktu si nezapomeňte přečíst příbalový leták.

Sérum na řasy – kde ho koupit?

Nevíte, kde sérum na řasy koupit, abyste si náhodou nepořídily jeho směšnou napodobeninu? Takovéto výrobky svádí nízkou cenou, nejsou oftalmologicky ani dermatologicky testované a můžou způsobit nebezpečné vedlejší účinky nebo podráždit vaši pokožku. Spousta kvalitních sér na růst řas je k dispozici v internetových drogeriích i kamenných obchodech, jako jsou Sephora nebo Douglas, a zárověň i na oficiálních stránkách výrobce.