Jiné

Seznamte se se sérem NANOIL – s tím nejlepším vlasovým sérem na trhu

Jak víte, že je styling vašich vlasů obtížný? Vlasy schnou velmi pomalu, mají problém s absorpcí vody a použití stylingových produktů může být problematický a neefektivní. Tento typ vlasů vyžaduje speciální péči.

Existuje celá řada různých vlasových typů. Někdo má vlasy řídké, jiný husté, někdo zase krásně lesklé, jiný matné. Objektivním hodnocením typů vlasů ale může být vlasová porozita.

Vlasy s nízkou porozitou; co to znamená?

Závidíme ženám, které mají krásné vlasy s nízkou porozitou; rovné, hladké a lesklé. Naneštěstí si téměř nikdy nejsme vědomi problémů a omezení, které jsou s tímto typem vlasů spjaty. Příkladem může být výběr vhodných vlasových produktů, jelikož jich drtivá většina obsahuje receptury až přespříliš těžké, díky čemuž na vlasech „sedí“ a zatěžují je. Vlasy tak vypadají mastně, špatně se s nimi pracuje a vlasová péče je často neefektivní, jelikož vlasy nepřijmou jim nabízené živiny.

Na vlasech s nízkou porozitou dále nelze vypěstovat pořádně kudrlinky a styling za pomoci vyšších teplot ani nespočet produktů nepomůže. Stav vlasů tohoto typu se může velice rychle zhoršit a proto se je doporučuje chránit před škodlivými faktory.

Již nemusíte hledat ten perfektní produkt!
Rozlučte se s vlasy, které vás svazují!
Přišel čas na kudrnaté a krásné vlasy!

NANOIL PRO VLASY S NÍZKOU POROZITOU

Složení séra Nanoil. Co v sobě skrývá? Jak funguje?

Nanoil pro vlasy s nízkou porozitou je jen jednou ze tří nabízených verzí séra Nanoil. Je vytvořena pro vlasy s nepoškozenou vrstvou kutikul. Oleje tedy obsahují hlavně nasycené mastné kyseliny. O které oleje se přesně jedná?

Velice populární koksoový olej (chybně používaný na obnovu poškozených vlasů), který vlasy vyživuje a dodává jim ochranou vrstvu. Druhým je arganový olej – známý jako tekuté zlato – jelikož vlasům dodává přirozenou teplotní ochranu a funguje jako skvělý stylingový primer. Na druhou stranuricinový olej podporuje růst a lesk vlasů. Amazonskémáslo cupuacu dodává pružnost a hydrataci. Dalším zahrnutým máslem je máslo shea , které brání dehydrataci vlasů.

Cedrový olej ze sibiřské borovice je velmi zajímavou ingrediencí, která reguluje pH pokožky hlavy, kterou dále čistí a dodává jí prvotřídní péči. Dále se v produktu objevuje velice silný olej z mučenky (maracuja) – úžasný antioxidant zpomalující proces stárnutí. A v neposlední řadě: olej monoi (podporující lipidovou membránu) a olej babassu usnadňuje česání a chrání konečky vlasů).

To není vše!

Nanoil pro vlasy s nízkou porozitou obsahuje dalších šest ingrediencí, které dodávají velice důležité účinky. Dva obsažené inovativní komplexy jsou velice zajímavé: Kerastim bránící vypadávání vlasů a Baicapil – urychlující růst vlasů. Dále produkt zahrnujeUV filtr, který je pro tento typ vlasů nesmírně důležitý a který je brání před škodlivým slunečním zářením. Dále produkt obsahuje pantenol a dva vitaminy Vitamin A bránící vypadávání vlasů a Vitamin E bojující s volnými radikály.

Měli bychom také zmínit že je sérum Nanoil pro vlasy s nízkou porozitou jediným produktem, který funguje jak na povrchu vlasů, tak uvnitř. Neexistuje jiný kosmetický produkt, který by nabízel tak komplexní účinek.

Balení Nanoil. Elegance a moderní styl.

Pokud ve svém oblíbeném kosmetickém obchodu projdete okolo lahvičky se sérem Nanoil, jistě se nad ním pozastavíte. Celá série vypadá nesmírně elegantně a nákup séra pro vás bude něco luxusního. Nanoil pro vlasy s nízkou porozitou je dostupný v objemu 100 ml. Na první pohled by se mohl zdát objem větší, ale to je způsobeno tlustým sklem lahvičky, určeným k ochraně séra.

Unikátní receptura séra pro vlasy s nízkou porozitou – lehký, efektivní a šetrný olej se skvělou schopností absorpce. Unikátní aplikátor dále nanesení séra ještě ulehčí. Jedná se o nesmírně komfortní pumpičku s plochým a dosti širokým zakončením, které skvěle padne na vaše konečky prstů. Výsledkem je možnost přesného a spolehlivého nanesení produktu, což aplikace usnadní a zpříjemní.

Jak používat vlasový olej Nanoil? Podle sebe!

Další inovací séra Nanoil je metoda aplikace. Nanoil pro vlasy s nízkou porozitou může být použit mnohými způsoby. Sérum lze aplikovat jak na vlasy, tak na pokožku. Receptura nezahrnuje silikony, parabeny ani jiné syntetické látky a proto neucpává kožní póry, neovlivňuje funkci mazových žláz a nezpůsobuje svědění. Nanoil pro vlasy s nízkou porozitou je skvělým řešením vašich problémů!

Způsob a čas aplikace jsou na vás. Systematičnost je tím jediným, co je pro správnou léčebnou kúru potřeba. Nanoil pro vlasy s nízkou porozitou si můžete aplikovat večer, ráno či přes den. Hodí se jak na vlhké, tak na suché vlasy. Sérum lze použít jak před, tak i po umytí vlasů a jak před, tak i po stylingu. Existují stovky možností užití séra, najděte si tu ideální!

17 komentářů “Seznamte se se sérem NANOIL – s tím nejlepším vlasovým sérem na trhu”

 1. Lisa

  Nemůžu se pořád donutit vyzkoušet vlasové olejování. Bojím se, že mi to zatíží vlasy ještě více než normálně. Nevěřím, že olej může pomoci proti mastné pokožce.

  Odpovědět
  • Anička

   Tohle sérum mi hrozně pomohla. Použila jsem celou řadu šamponů, gelů, výplachů, atd. To jediné co mi pomohlo bylo sérum od nanolash.

   Odpovědět
 2. Lenka99

  Miluju máslo shea. Na vlasech funguje fakt skvěle. Četla jsem, že olejování je lepší tehdy, když se kombinuje několik olejů.

  Odpovědět
  • Justinie

   Moje vlasy teda shea moc rády nemají, ale přesto je to můj oblíbený tělový balzám!

   Odpovědět
 3. Katka

  Balení vypadá hodně dobře, ale je trochu drahé

  Odpovědět
 4. Paige M

  Mám problém s tím vydržet a aplikovat si sérum pravidelně

  Odpovědět
 5. Johan@

  Já si vlasy olejuji již nějaký ten rok a už jsem si na hlavu naplatlala lecos ale nikdy ne tohle sérum. Chci jej zkusit, protože jsem se zamilovala do olejových směsí. Mají obecně skvělé recenze

  Odpovědět
 6. Aneta27

  Znám ricinový olej, kokosový olej i máslo shea a proto jsem byla tak pozitivně překvapena složením produktu. Konzistence je opravdu úžasná a lehká, takže aplikace nedělá vůbec žádný problém! Já si při aplikaci ricinového oleje vždy mohla vlasy spíše vytrhat, protože to byla naprostá šílenost.

  Odpovědět
 7. ButterFly

  Moje zkušenost s ricinovým olejem není moc příjemná, jelikož i aplikace byla problém. Olej mi z hlavy potom ani nešel vymýt a musela jsem si vlasy asi 5x šamponovat.

  Odpovědět
 8. Karolína

  Je fakt super, že kromě olejů je v séru i řada dalších, přídavných substancí jako například kerastim a baicapil

  Odpovědět
 9. Maďka87

  Jedná se fakt o to nejlepší, co jsem kdy na vlasy použila

  Odpovědět
 10. mindy

  Můj kamarád má to stejné sérum a miluje ho. Já si ho na vlasy již nějakou dobu aplikuji a musím říct, že já teda nic moc nevidím

  Odpovědět
  • Kitty_

   Možná je to o aplikaci. Ne každý vlasový typ bude těžit stejně z jednoho séra. Také je to možná metodou aplikace. Například aplikace olejů na mokré vlasy nefunguje tak dobře jako ponechání olejů na vlasech po dobu dvou hodin.

   Odpovědět
 11. Angelina

  Zrovna používám nanoil pro vlasy s vysokou porozitou a mým cílem je porozitu snížit. Nízká porozita by byla samozřejmě ideální, ale myslím si, že budu potřebovat trochu víc práce

  Odpovědět
  • Káťa

   Zrovna zkouším nějaké oleje na vlasy s vysokou porozitou a plánuju to stejné!

   Odpovědět
 12. M_Mouse

  Mě teda toto sérum zas tak moc nepřekvapilo, ale ok, pořád mu dávám šanci a nekoupím si jiné

  Odpovědět
 13. Anika

  Už roky si aplikuju kokosový olej na vlasy a ricinový olej na pokožku hlavy. Vždy jsme měla problém s tím, aby byly moje vlasy krásné. Poprvé, co jsem si o tomto séru četla, jsem byla plná očekávání a objednala si ho. Už se nemůžu dočkat, až mi přijde!

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *