Jiné

Make-up na Nový Rok

Nehledě na to, kam půjdete, makeup na Nový rok musí být zářivý a barevný. Čtete dál o nových trendech. Kouřové oční stíny byly moderní dlouhou dobu, teď je ale čas soustředit se na jinou část obličeje – rty. Barevné zářivé rtěnky – tmavě červená nebo fialová, to všechno upoutá pozornost. Jak to ale provést? Podívejte se na tutoriál krok za krokem.

newyearmakeup1Rtěnka musí vydržet, takže na to musíte jít správně od začátku. Nejdříve proveďte peeling a zbavte se nečistot, pak obličej hydratujte, použite jen lehce vstřebatelný hydratační krém, pak použijte foundation, který vydrží dlouho. Pokryjte foundation i krk a dekolt, zakryjte všechny nedokonalosti, hlavně kruhy pod očima, noc bude dlouhá, nechcete vypadat unaveně. Můžete také použít světlý korektor pro konturování obličeje.

Abyste získaly Kim Kardashian perfektní vzhled, aplikujte korektor pod oči a táhněte jím až k nosu. Pokud chcete, můžete aplikovat korektor na celou T-zónu. Pořádně rozmažte. Vezměte bronzer a udělejte linku pod lícními kostmi a na čelo k vlasům. Budeme se soustředit na rty, ale na oči nesmíme zapomenout. Použijte tekutou linku, vytvořte kočičí tvar očí

Použijte černou řasenku nebo falešné řasy a pak, podle šatů, které si chcete na sebe vzít, slaďte rtěnku. Pokud použijete tužku na rty nejdřív, rtěnka vydrží déle. Nakonec použijte speciální sprej na zafixování make-upu, budete vypadat skvěle až do rána.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *