Chloupky

Srovnání sér na řasy – recenze

Mnoho z vás jistě slyšelo, že séra na řasy dělají zázraky. Výběr těchto produktů na trhu je široký, může být těžké si vybrat. Vybrali jsme 3 nejpopulárnější séra a dali je našim ženským zaměstnancům. Test probíhal dva měsíce. Každá žena aplikovala sérum před spaním na čistou kůži. Zde jsou výsledky.

rapidlashRapidLash – Jenna Crow

Zabralo mi zhruba týden, než jsem si na aplikaci na linku zvykla. Malý kartáček byl docela tvrdý. Zdálo se mi, že nabírá moc produktu. Oči mě zpočátku svědily, to pak pominulo. Stav mých řas je téměř stejný. Doufala jsem v dlouhé a husté řasy, nestalo se nic. Jsem hluboce zklamaná.

8b-900x506Nanolash – Vivienne Mackintosh

S aplikací jsem neměla problém, na oční víčko se aplikuje jednoduše. Líbilo se mi, že neměl vůni a byl jemný na mou citlivou pokožku. Zpočátku jsem se bála, protože jsem alergická na chemikálie ve většině produktech krásy, ale nezpůsobil žádné podráždění. Po 1. měsíci byly moje řasy viditelně hustší. Teď vidím, že jsou mnohem delší. Vypadají fantasticky, moje oči vypadají větší a svěží. Miluju své nové řasy. Nanolash doporučuji všem, kdo chtějí zlepšit stav svých řas.

revitalash2Revitalash – Nicole Redman

Mé výsledky jsou skvělé. Aplikovala jsem ho jednou denně na horní oční linku, jednou mi produkt stekl do oka a cítila jsem pálení, ale to se zlepšilo po vypláchnutí očí vodou. Po tomto incidentu jsem byla extra opatrná. Řasy jsou dlouhé a husté. Jediná výtka je, že řasy jsou rovné a rostou divnými směry, nejsou zatočené. Jinak jsem potěšena, je to skvělý produkt, pokud s ním zacházíte opatrně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *