Obličej

Revlon Matte Powder pro stárnoucí pleť

Kdo by nechtěl zvrátit čas a zůstat navždy mladý a krásný? Každý. Víme, že to je nemožné, ale můžeme alespoň schovat příznaky stárnutí a to efektivně. Revlon vytvořil speciální stlačený pudr, který udělá pleť jemnou a mladistvou.

revolnVrásky se objevují kolem 35. roku. Závisí však na našem životním stylu, konzumaci alkoholu, kouření a celkově na našich zvycích. Pak je tu aspekt, který nedokážeme kontrolovat, naše DNA, která ovlivňuje náš vzhled.
Díky ‘Age Defying with DNA Advantage Powder’, můžeme zakrýt naše nedokonalosti a udělat je neviditelné. Pudr zmatní pleť, má střední krycí schopnosti. Minimalizuje viditelnost ucpaných pórů a vyvažuje tón pleti. Pudr je lehký a splyne s pletí dobře bez map na obličeji.

Produkt je unikátní díky úžasným ingrediencím, které poskytují hlubokou hydrataci. Pudr je bohatý na vitamín E, B3 a kyselinu hyaluronovou. Vitamín E je známý jako vitamín mládí, který oddaluje proces stárnutí a vyživuje každou buňku v našem těle. Vitamín B3 zlepšuje elasticitu kůže a zklidňuje podráždění. Kyselina hyaluronová vyhlazuje vrásky a linky. ‘The Age Defying with DNA Advantage’ pudr ja uzavřen ve velkém kompaktním balení, má zrcátko a štětec.

Zmatňuje pleť a přesto jí udělá zářivou. Obsahuje malé množství třpytek, které dají pleti přírodní vzhled. Vyhlazuje linky a vrásky a stejně vypadá přirozeně. Není ovšem mnoho odstínů, existují pouze čtyři: light, light medium, medium a medium deep. Ženy tmavší pleti tedy mohou mít problémy. Revlon se však rozhodl nevyrobit průhledný pudr, jelikož by pak veškeré ostatní odstíny byly irelevantní. Produkt na kůži neoxiduje a vydrží dlouho.

‘The Age Defying with DNA Advantage’ pudr je produkt, který by každá žena středního věku měla mít.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *