Obličej

SuperStay Better Skin Maybelline Foundation

Věděli jste, že Maybelline foundations jsou široce doporučovány modelkami? Jeden z nejlepších Maybelline produktů je SuperStay Better Skin tekutý foundation. Chcete se cítit jako modelka? Noste ho.

Výrobce slibujem okamžitou svěžest a bezchybnost pleti. Vitamín B5 významně oddaluje příznaky stárnutí a Sepitonic M3 neutralizuje volné radikály. Přírodní ingredience regenerují vaši pleť, kůže může dýchat. Foundation redukuje nedokonalostia zakrývá diskolorace. Složení je bohaté na acetyl C, což vyrovná barvu pleti.

Je opravdu dobrý?

Better-SkinFoundation se nedoporučuje těm, kteří mají problémy s pletí, např. Akné. Doporučuje se lidem se suchou nebo smíšenou pletí. Je jemný pro citlivou pleť a nedrolí se. Krytí je jemné až střední, ale někteří tvrdí, že pokud ho aplikujete moc, vypadá jako maska. Nejlepší je použít štětec pro distribuci.

Maybelline foundation má 6 odstínů. Výběr není velký, možná budete mít problémy. SuperStay složení je krémové a jemné. Po aplikaci produkt rychle zaschne, někdy nechá šmouhy. Chvilku bude trvat, než se vám podaří produkt rovnoměrně rozprostřít. Celkově je produkt matný a vydrží tři až čtyři hodiny. Po této době je potřeba upravit obličej na T-zóně.

Balení je elegantní, aplikátor je pumpička, tedy vždy nanesete dostatečné množství produktu. ColorStay foundation je účinný, vydrží 4 hodiny. Cena se liší obchod od obchodu, ale neměla by přesáhnout 250czk.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *