kůže

Zářivá kůže od Lancôme

Co očekáváte od perfektního foundation? Sladit tón pleti a vypadat přirozeně? Teď je to možné díky ‘Teint Miracle’. Tento foundation se považuje za nejlepší Lancome foundation vůbec.

Produkt je k dostání v elegantní kvalitní lahvičce s pumpičkou. Foundation má vodový základ a je určen pro všechny typy pleti, včetně mastné. Dovolí kůži dýchat a neucpává póry, je dobrý pro citlivou pleť, nezpůsobuje podráždění ani alergické reakce. Konzistence, která je ze 37% voda, vás donutí zapomenout, že nosíte makeup. Ačkoli má střední krytí, je velmi lehký.

Lancome Teint Miracle Foundation (1)

Výběr odstínů je působivý. Můžete si vybrat z teplých, studených, růžových nebo žlutých tónů. Každý najde to své. Krytí je dostatečné pro schování diskolorací. Produkt na pleti taje a splyne s pletí, vytváří přirozený vzhled. Podle typu pleti zanechává produkt saténový vzhled. Má faktor 15 SPF, což je skvělé pro letní období, ovšem není dobrý na dělání fotek.

Lancôme ‘Teint Miracle’ nezvýrazňuje hluboké linky a vrásky, je to skvělý produkt pro zralou kůži. Vydrží zhruba 6 hodin bez nutnosti upravovat, což není to, co bychom očekávali od produktu za 340czk. Pokud máte smíšenou pleť, budete muset použít zmatňující pudr na fixaci vaši T-zóny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *