kůže

Zlatá pravidla pro Suchou pleť

Představte si, že ráno vstanete a máte napjatou pleť. To je signál, abyste začaly se zdravím a efektivním režimem péče o pleť. Je několik kroků, které když přehlížíte, můžete si zničit pleť.

Zaprvé, používejte správné produkty. Každý večer si omyjte obličej. Odstraňte špínu pomocí toniku bez alkoholu, nikdy nepoužívejte klasické mýdlo nebo sprchový gel, obsahují moc tvrdých chemikálií, které pleť vysušují a dráždí oči. Zadruhé, používání kvalitního hydratačního krému dvakrát denně, by mělo být přirozené jako čištění zubů.

dry_skinhow

Jednou týdně provádějte peeling. Existuje spoustu receptů, jak si vytvořit domácí peeling. Každopádně většina z nich nemůže být použita na citlivou pleť, nechcete přece vaši pleť poškodit.

Bahení masky jsou také dobré pro pleť. Jsou dělané z vulkanického popela, který usychal na slunci a je plný vitamínů a mikroelementů. Například aplikujte French Green Mud Mask jednou týdně a poskytněte pleti hlubokou hydrataci a detoxikaci. Masek na pleť je široký výběr.

Péče o pleť jde zevnitř. Možná nevidíte pozitivní výsledky, pokud se soustředíte jen na krémy a čistící prostředky. Nezapomeňte na životní styl. Pokud máte kůži povolenou a vypadáte unaveny, jste dehydrované. Když máte žízeň, sáhněte raději po vodě, nepijte sodu nebo Redbull. Vyměňte fast food za ovoce a zeleninu.

Nevystavujte svou pleť moc na slunci, hlavně ne, pokud nenosíte opalovací krém. Možná se vám to zdá teď irelevantní, protože jsem mladé, ale až budete starší, poděkujete nám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *