kůže

5 důvodů, proč je obličejové sérum s vitaminem C skvělou volbou

Sérum je tím nejlepším objevem kosmetologie za posledních několik desetiletí, zatímco vitamin C je opravdovým darem přírody. Kombinaci obou těchto složek nám nyní nabízí kosmetika značky Nanoil. Navrací pokožce ztracenou záři a efektivně ji zbavuje nedokonalostí. Níže se na sérum zaměříme zblízka! Pojďme se tedy podívat na to nejlepší sérum se stabilní formou vitaminu C!

Nanoil Vitamin C Face Serum: recept na vždy odpočatou tvář!

Pokud vám přijde užívání vitaminu C v rámci vaší každodenní rutiny péče o pokožku jako něco náročného, nebojte. Nanoil obsahuje ten v současné době nejlepší typ vitaminu C na trhu! Nazývá se etyl-askorbová kyselina a jedná se o derivát čistého vitaminu C, takže si stále zachoval svůj intenzivní účinek! Vyživuje, revitalizuje a rozjasňuje pigmentové skvrny. Pokožka dále získá vyrovnaný tón. Pojďme se podívat na všechny účinky tohoto séra, které jsou hlavním důvodem toho, proč se do něj zamilovaly ženy z celého světa!

doporučené pleťové sérum s vitaminem c Nanoil

5 důvodů, proč je sérum Nanoil Vitamin C Face Serum skvělou volbou

  1. Nanoil Vitamin C Serum obsahuje ten nejstabilnější a nejefektivnější vitamin C, který se před svým vstřebáním nerozpadá. Namísto toho efektivně pečuje o hluboké vrstvy pokožky a hodí se i citlivé a kuperózní pokožce.
  2. Jedná se o multifunkční produkt, který snižuje viditelnost pigmentových skvrn, zefektivňuje účinek SPF produktů, zajišťuje pokožce pružnost, vyrovnává její tón a zabraňuje rozvoji akné. Pokožka bude zářivá a lesklá.
  3. Nanoil Vitamin C Serum získává vesměs jen pozitivní recenze a dominuje produktovým žebříčkům. Ženy si produkt oblíbily hlavně díky jeho nesmírně efektivním a dlouhodobým účinkům.
  4. Nanoil Vitamin C je nesmírně lehké sérum, které se beze stopy absorbuje a které na pokožce nevytváří mastnou či lepivou vrstvu. Kromě toho funguje na všech typech pokožky, včetně suché, zdravé, kombinované, mastné a náchylné na tvorbu pupínků.
  5. Účinek vitaminu C je posílen extraktem z kořene Punarnava – efektivním antioxidantem, který bojuje proti volným radikálům a posiluje buněčnou obnovu. Je plný flavonoidů a fytosterolů, které chrání pokožku a také ji obnovují. Extrakt z ájurvédské rostliny snižuje míru syntézy melaninu a vyrovnává tón pokožky. Skvěle se hodí do tandemu s vitaminem C.

Jak sérum od Nanoil s vitaminem C užívat?

Aplikace je nesmírně rychlá a snadná. Sérum se jednoduše aplikuje na pokožku po jejím vyčištění a po aplikaci toneru. Absorbce zabere jen chviličku. Produkt lze užívat jednou denně, či dvakrát denně ráno a večer. K aplikaci použijte své prsty či masážní roller. Masáží obličeje stimulujete krevní oběh a obnovu pokožky. Kromě toho se jedná o skvělou formu relaxace.

Nanoil Vitamin C Face Serum je dostupné online. Více informací získáte na webových stránkách [www.nanoil.cz].

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *