kůže

Hydratační a zklidňující obličejový krém od Ghasel – pojďme se podívat, jaké účinky nabízí`

Potřebuje vaše pokožka okamžitou hydrataci a výživu? V tom případě jste na správném místě! Maltese Honey Face Moisturiser od GHASEL je kvalitní obličejový krém s obsahem maltského medu.

Tento hydratační denní a noční krém je odpovědí na potřeby všech typů pleti, kterou udržuje hydratovanou po dobu 24 hodin a kdy ji dále zklidňuje a obnovuje. Maltský med je v kombinaci s dalšími efektivními ingrediencemi perfektním kosmetickým produktem.

Hydratační a zklidňující obličejový krém GHASEL

Je vaše pokožka extrémně suchá a vysušená? Potřebujete produkt, který jí zajistí všechny esenciální živiny? Přesně proto se na trhu objevil hydratační krém Maltese Honey Face Moisturiser! Vyplňuje vrásky a zabraňuje transepidermálním ztrátám hydratace.

Receptura neobsahuje náhodnou směs ingrediencí. Naopak. Každá ingredience zde má své místo a svou důležitou roli. Tento úžasný krém od GHASEL obsahuje:

✓ Maltský med

Nejedná se jen o chutnou sladkou svačinku. Maltský med je bohatý na antiseptické ingredience, které jsou v kosmetickém světe dlouhodobě ceněny. Obsahuje vitaminy B, C a E, organické kyseliny, glukózu a fruktózu. Intenzivně hydratuje i ty nejhlubší vrstvy pokožky. Perfektně se hodí jak pro zralou pokožku, tak pro mladší pokožku. Maltský med zklidňuje suchou pokožku, kterou dále vyživuje a obnovuje. Produkt obsahuje množství ingrediencí pro vyhlazení a zpevnění pleti. Klidní také zánět a podráždění.

✓ Máslo shea 

Přírodní změkčovadlo získávané z plodů afrického stromu shea. Toto máslo se často užívá v kuchyni, ale neměli bychom zapomínat ani na jeho blahodárné kosmetické účinky. Právě díky nim se objevuje i v receptuře GHASEL Maltese Honey Face Moisturiser. Máslo shea je plné mastných kyselin, jakou je např. olejová či linoleová kyselina. Dál obsahuje allantoin, vitamin A, E, fytosteroly a polyfenoly. Všechny tyto ingredience pomáhají pečovat o naši pleť. Dále zabraňuje jejímu loupání, svědění a pálení. Jistě tedy produkt ocení osoby s citlivou a atopickou pokožkou. Nabízí také antibakteriální působení, kdy podporuje rychlou obnovu poškození pokožky.

✓ Kofein

Jedná se o populární kosmetickou ingredienci, jelikož nabízí antioxidační účinky. Kofein efektivně bojuje proti volným radikálům, což chrání pokožku před předčasným stárnutím. Pokožce dodává energii, vitalitu, rozjasnění a zkrášlení. Jelikož zpomaluje oxidaci, skvěle se hodí pro eliminaci vrásek. Při užití na pokožce pod očima vás zbaví kruhů a pytlů pod očima.

✓ Vitamin E

Vitamin E, neboli tokoferol, je nesmírně důležitou kosmetickou ingrediencí. Je to dáno jeho schopností eliminovat volné radikály a oxidační stres. Díky tomu chrání pleť a organismus jako takový před předčasným stárnutím. Vitamin E pomáhá udržovat pleť zdravou, pevnou a krásnou. Stimuluje produkci kolagenu a elastinu a ještě k tomu pokožku zpevňuje. Dokáže obnovit lipidovou ochrannou vrstvu pokožky a zajistit jí ochranu před faktory vnějšího prostředí. Vitamin E také posiluje cévní stěny, čímž je zbavuje zarudnutí.

Kombinace těchto nesmírně efektivních ingrediencí s rostlinnými extrakty a ricinovým olej z produktu od GHASEL činní opravdu efektivní hydratační krém. Maltese Honey Face Moisturiser snižuje viditelnost vrásek, dodává pokožce vyrovnaný tón a činí ji krásnou a zářivou po celý den.

Sáhněte po GHASEL a dostaňte svou péči o pokožku na další úroveň!

nejlepší krém na obličej s medem