kůže

Žebříček produktů pro péči o zarudlou pleť: TOP 7 sér pro pokožku s popraskanými kapilárami

Kožní problémy, jakými jsou například rozšířené kapiláry, trápí drtivou většinu žen. Možným řešením je užívání produktů určených pro péči o pokožku, kterými jsou např. kvalitní obličejová séra. Zde je seznam těch nejlepších sér na trhu!

Jaký produkt užívat v případě, že je vaše pokožka plná nedokonalostí? Jak se zbavit popraskaných kapilár? Jak si obnovit, posílit a osvěžit pokožku? Co funguje nejlépe na citlivé pokožce náchylné na zarudnutí? Tyto otázky mají všechny jednu a tu samou odpověď: kvalitní sérum proti zarudnutí. Níže v našem článku objevíte kvalitní séra s těmi nejlepšími ingrediencemi pro péči o citlivou a na zarudnutí náchylnou pokožku. Podívejte se, jaké sérum proti zarudnutí funguje nejlépe a začněte o svou pokožku pečovat z pohodlí vlastního domova. Získejte snadno a rychle krásnou, hebkou a klidnou pokožku.

SHRNUTÍ OBLIČEJOVÝCH SÉR PROTI ZARUDNUTÍ: NEJLEPŠÍ PRODUKTY PRO POPRASKANÉ KAPILÁRY

  1. Nanoil Anti-Redness Face Serum
  2. PAI Instant Kalmer Serum
  3. La Roche-Posay Rosaliac AR Intense Serum
  4. Medik8 Calmwise Serum
  5. Dior Capture Youth Redness Soother Serum
  6. Hildegard Braukmann Couperose Relax Serum
  7. Avebio BIO Oil Antired Elixir

Nanoil Anti-Redness Face Serum (50 ml)

Nanoil Anti-Redness Face Serum

Profesionální obličejové sérum proti zarudnutí od Nanoil je skvělou volbou pro péči o pokožku náchylnou k zarudnutí a praskání kapilár. Značka je vývojem kvalitní kosmetiky známá již několik let. Nanoil Anti-Redness je perfektní sérum pro rozšířené kapiláry, citlivou a reaktivní pokožku a dokonce i zarudnutí z akné. Obsahuje extrakt z kaštanu a vitamin B3, efektivní tandem pro posílení a ochranu slabých kapilár. Co se zklidňujícího účinku týče, nabízí Nanoil extrakty z lípy, cypřiše a Boerhavia Diffusa. Tyto složky zajišťují, že lehké a na vodě založené sérum pokožku ani nedráždí, ani nezatěžuje. Zkrátka se rychle a bez problému vstřebá. Pro zklidnění pokožky užívejte sérum jednou denně před spaním.

více informací: www.nanoil.cz

PAI Instant Kalmer Sea Aster and Wild Oat Serum (30 ml)

PAI Instant Kalmer Sea Aster and Wild Oat je další sérum v našem seznamu kvalitní kosmetiky. Toto sérum proti zarudnutí je vyvinuto pro citlivou pokožku a obsahuje zklidňující ingredience a složky, které za redukují pálení a svědění, včetně hvězdice keříčkovité a ovse. Receptura je dále obohacena o šafránový olej, díky čemuž je sérum vcelku mastné, dále vitamin E a organický glycerin. Díky těmto složkám je PAI Instant Kalmer Sea Aster and Wild Oat schopné nejen zklidnit pokožku, ale také ji obnovit a zajistit ji účinek proti stárnutí. Produkt je lehký, snadno se vstřebá a jeho aplikace není nijak problematická.

La Roche-Posay Rosaliac AR Intense Serum (40 ml)

Zarudnutá, podrážděná a citlivá pokožka si bude s La Roche-Posay Rosaliac AR Intense Serum skvěle rozumět. Toto gelové sérum zajišťuje pokožce zklidnění. Dlouhodobém ohledu pomáhá řešit typické problémy spojené se zarudnutím a popraskanými kapilárami, včetně zarudnutí, podráždění a tvorby metličkových žilek. La Roche-Posay Serum obsahuje termální vodu, která je k dispozici i u ostatních produktů této značky a bylinné složky, které pokožce zajišťují rovnováhu živin a nesmírnou krásu. Produkt lze užívat dvakrát denně. Nemastí a funguje skvěle i na vysoce citlivé pokožce.

Medik8 Calmwise Serum (15 ml)

Při hledání sér na problematickou pokožku s růžovkou a akné či citlivou a podrážděnou pokožku, jsme narazili na Medik8 Calmwise Serum. Tento elixír proti zarudnutí eliminuje nedokonalosti typu popraskaných kapilár či pigmentových skvrn. Kromě toho obsahuje extrakt z šalvěje se zklidňujícím účinkem, vitamin E a jojobový olej. Jedná se o jedno z nejlepších sér pro péči o slabé kapiláry, zklidnění pokožky a eliminaci zarudnutí. Kromě toho dokáže efektivně posílit kožní bariéru. Jedná se o jediný topický produkt z našeho výběru, který se užívá v problémových oblastech. Po aplikaci séra je nutné nanést hydratační krém.

Dior Capture Youth Redness Soother Serum (30 ml)

Dior Capture Youth vás také zbaví citlivé a na zarudnutí náchylné pokožky. Škoda, že je produkt tak drahý. Jedná se o gelový produkt zelené barvy, který skvěle skryje zarudlá místa. Produkt mohou užívat i dvacátnící, pokud je jejich pokožka citlivá. Dior Capture Youth Redness Soother Serum tvoří hlavně přírodní ingredience. Klíčovými jsou přitom na antioxidanty bohatý extrakt z kosatce, vitamin E, bisabolol a extrakt ze semen bavlny. Pro intenzivnější ochranu, obnovu a zklidnění se doporučuje užívat sérum společně s krémem ze stejné produktové řady.

Hildegard Braukmann Couperose Relax Serum (30 ml)

Hildegard Braukmann Couperose Relax je intenzivní, ale méně populární sérum určené pro pokožku, kterou trápí zarudnutí vlivem akné. I přes svůj účel funguje skvěle i při aplikaci na další typy pokožky. Jelikož je produkt bohatý na extrakt z magnolie a Gotu kola, skvěle se vypořádá s podrážděnou pokožkou, kterou oživí a omladí. Hildegard Braukmann Couperose Relax Serum také obsahuje skvalen, jojobový olej, lecitin, vitamin E, arginin, slunečnicový olej a hroznový extrakt, díky kterým zklidňuje zánět, stahuje kapiláry a vyživuje pokožku při pravidelném použití.

Avebio BIO Oil Antired Elixir (50 ml)

Toto sérum se bude líbit fanouškům 100% přírodní kosmetiky. Hlavně protože obsahuje celkem šest přírodních olejů: slunečnicový olej, olej z devaterníku, makadamový olej, pšeničný olej, marakujový olej a růžový olej. Jedná se o typické olejovité sérum, což znamená, že není tak lehké, jako předchozí produkty. Zabraňuje podráždění a vysušování pokožky při pravidelné aplikaci. Avebio BIO Oil Antired Elixir pečuje o pokožku a zkrášluje tak obličej, kdy pokožku také hydratuje, vyživuje a zajišťuje vyrovnání jejího tónu.