Obličej

Nanoil Anti-Redness Face Serum. Jeho ingredience zblízka.

Nanoil Anti-Redness Face Serum je nyní jedním z nejlépe hodnocených obličejových sér pro péči o reaktivní a zarudnutou pokožku. I když se jedná o relativně nový produkt, sérum již dokázalo zaujmout velkou část trhu s produkty pro péči o pokožku. Jeho účinek se zamlouvá řadě laiků i expertů. Množství pozitivních recenzí séra nezůstalo ani u nás bez povšimnutí, takže jsme se rozhodli na sérum blíže zaměřit a analyzovat jeho ingredience.

Pojďme se nejdříve podívat na to, co to ta reaktivní pokožka vlastně je. Často se označuje jako kuperózní pokožka a je o něco náročnější na péči, než ostatní typy pokožky. To znamená, že výrobci musejí přicházet na trh s produkty se specifickou recepturou vhodnou k tomu postarat se o všechny potřeby tohoto typu pokožky. Při jejich přípravě je potřeba dbát na to, aby se v receptuře neobjevily žádné potenciálně škodlivé látky, jakými jsou např. aromata, konzervanty či barviva. Vytvořit vhodný produkt pro péči o hyper reaktivní pokožku je opravdovým oříškem. O to těší to je poté, co si uvědomíme, že na pokožku má vliv i spousta dalších faktorů, které nejsou jakkoliv spojeny s kosmetickými produkty. To znamená, že produkty určené pro kuperózní pokožku musejí také chránit její strukturu před vysokými či nízkými teploty či ostrým jídlem. Produkt, který je schopen pečovat o všechny typy podráždění, je opravdovým spasením.

NANOIL ANTI-REDNESS FACE SERUM – KLÍČOVÉ INGREDIENCE

1. Extrakt z kaštanu

Jedná se o jednu z nejdůležitějších ingrediencí tohoto séra. Jejím úkolem je stažení kapilár a posílení jejich stěny. Kromě toho je tato přírodní ingredience odpovědná za zpevnění pokožky.

2. Extrakt z lípy

Extrakt z lípy tvoří většinu receptury tohoto produktu. Jeho hlavním úkolem je zklidnění pokožky a její osvěžení. Činí také pokožku hebčí a uzavírá kapiláry, jako extrakt z kaštanu. Nakonec je také odpovědný za zajištění svěžího aroma.

3. Extrakt z kořene Boerhavia Diffusa

Tento extrakt funguje jako efektivní antioxidant chránící strukturu pokožky před oxidativním stresem a následným stárnutím. Kromě zpomalení stárnutí dokáže také zklidnit podráždění a chránit pokožku před externími faktory, které jsou esenciální pro funkci produktů pro reaktivní pokožku.

4. Extrakt z cypřiše

Tato ingredience je skvělá pro potřebu snížení viditelnosti dilatovaných kapilár. Kromě toho se efektivně postará o všechny typy podráždění pokožky. Extrakt z cypřiše zajišťuje pokožce živiny a ochranu před podrážděním.

5. Biosacharidová guma-1

Velice zajímavý název pro hydratační složku zklidňující pokožku.

Nanoil nejlepší sérum proti zarudnutí

Nanoil Anti-Redness Face Serum – shrnutí

Po analýze výčtu ingrediencí je jasné, že se jednotlivé složky séra od Nanoil vzájemně doplňují a společně tvoří nesmírně efektivní aktivní látku, která zajišťuje úžasné výsledky viditelné již po prvním použití. Ať už je vaše pokožka citlivá, náchylná na akné či zralá, Nanoil Anti-Redness Face Serum ji jistě pomůže a zajistí potřebnou úlevu. Celkový výčet ingrediencí je dostupný na nanoil.cz, kde si můžete sérum v případě zájmu také zakoupit a nechat dopravit až domů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *