Chloupky

Nejlepší líčení očí: jak namíchat odstíny stínu na oči dle barvy očí

Rozjasnit oči je jedním z hlavních elementů líčení. Nastavení odpovídajícího odstínu stínu na oči je obtížné, ale pro tento účel existuje několik vodítek. Uvádíme některé tipy, jak namíchat správnou barvu stínu a doladit tím Vaše každodenní líčení.

Nejdůležitější je dopřát vašim očím to nejlepší vyjadřování. Pokud víte, jaké jsou vaše oči, můžete začít s hledáním správné barvy stínu. Jsou-li vaše oči zelené, modré nebo hnědé? Jsou vaše oči zářivé nebo neutrální? Všechny tyto otázky představují důležité prvky při tvorbě vašeho nejlepšího líčení. A nemusíte se bát, měli jsme několik tipů pro každou barvu očí!

Modré oči

Modré oči jsou jednou z nejkrásnějších a nejvíce velebených barvích. Tmavší odstíny mohou vyniknout pod tmavšími víčky, kdežto světlé odstíny budou jasnější. Modré oči bude nejlépe vypadat, když na ně použijete odstíny kovu, jako je slonová kost nebo stříbrná, které jsou ideální, aby oživily odstíny modré.

Také můžete zkusit zlatý stín a mletou čokoládu. Zlatý stín bude rozjasňovat modré oči a přidá i zdání škrábance tukem. Mletá čokoláda je úžasným podsvícením pro modré oči. Jakoby opticky srobíte oči. Pokud použijete kombinaci stříbrná a zlato, dostanete odstíny, které pomohou tomu, aby vaše oči vypadaly svěže a vzrušující.

Hnědé oči

Hnědé oči mohou mít mnoho odstínů. Některé jsou broušené, jiné mohou být hlubší, a dokonce některé jsou tmavší. Každé z těchto očí se skvěle hodí k jinému odstínu stínu. Použití kaštanového odstínu stínu bude oživovat hnědé oči. Můžete zkusit tmavější odstíny, jako je bordový, aby vaše oči vypadaly zelené. Pro ty se světlými očima můžete použít odstíny, jako jsou šedivé, tělové, zlaté nebo dokonce krémové. Krémový odstín je vynikající, pokud chcete rozjasnit dnešní líčení.

Ty se tmavšími očima můžete hrát s odstíny smaragdově zelené, medové nebo dokonce čokolády. Pokud hledáte svůdný a sexy vzhled, čokoládový odstín je skvělou volbou. Čokoláda doplní tmavší barvy očí a přidá trochu toho sladkého k zlepšení vzhledu.

Zelené oči

Vypařitia se zeleným očím je rozhodně jednou z nejúžasnějších věcí, které můžete udělat. Zelené oči jsou zrovna v kurzu a mnoho celebrit, jako je Jessica Alba nebo Rachel Bilson, se může pochlubit jejich zelenými očima. Z tohoto důvodu se tolik lidí snaží zvýraznit tento odstín zelené.

Taupe a cihlá jsou skvělými barvami stínu pro zelené oči. Pokud je máte zvláště světlé, můžete vyzkoušet něco v léčebném odstínu stínu. Tento odstín se skvěle hodí k zelené barvě. Použití tyrkysového stínu bude také rozjasňovat a zdůrazňovat zelené oči. Kromě toho, jemně rozplíňovaný odstín slonové kosti nebo béžové barvy stínu může zelenému pohledu dodat šmrnc a svěží nádech.

Hnědé oči

Hnědé oči jsou jednou z nejvíce velebených barví. Mnoho z hollywoodských celebrit, jako je Jennifer Aniston nebo Brad Pitt má hnědé oči. Proto každý žasne a zanechává se jim značí zájmu. Abyste si mohli vyjádřit svoji hnědou barvu očí, měli byste zkusit světlé odstíny, jako je světlešedá, taupe nebo krystal. Můžete zkusit béžové odstíny pro jemnější a lehčí look.

Pokud se rozhodnete pro tmavší odstíny, skvěle funguje s hnědými očima tmavě šedá, tmavě hnědá nebo dokonce zamřížovaná. Tyto odstíny udělají to nejlepší vyjádření hnědých