Oči

Vyberte si umělé řasy pro DIY Eyelash Extensions od Nanolash!

Každá žena sní o svůdném pohledu. Ne každá dáma se ale může pochlubit přirozeně svůdnými řasami, protože jsou často slabé a mají tendenci vypadávat nebo se lámat. Přírozené řasy jsou obvykle velmi slabé a tenké. Dnes však je možné udělat si prodloužení řas doma bez pomoci kosmetičky díky DIY Lash Extensions!

Je možné si nechat prodloužit řasy bez návštěvy kosmetičky?

Většina žen volí profesionální kosmetičky pro semipermanentní prodloužení řas. Toto ošetření trvá 2 až 3 hodiny a aplikace může vydržet až 2-3 týdny. Tato metoda však není dokonalá.

Lepidlo na řasy, stejně jako falešné řasy, které jsou příliš těžké, mohou negativně ovlivňovat vaše přirozené řasy. Po několika letech semipermanentního prodlužování řasy zeslábnou a mohou také začít vypadávat.

Navíc semipermanentní prodlužování řas nemusí být tím správným řešením pro každou ženu. Ne všechny dámy budou nadšeny z dlouhotrvajících výsledků, které nelze změnit ani sundat, kdy chtějí.

V tomto případě umělé cluster řasy Nanolash – DIY Lash Extensions mohou být řešením! Tyto segmentované řasy jsou určeny pro DIY prodlužování řas, které lze provést v pohodlí domova, a to za pouhých 10 minut.

umělě řasy

DIY Lash Extensions cluster řasy – objevte tento prémiový produkt!

DIY Eyelash Extensions je doopravdy prémiový produkt. Značka Nanolash vynaložila veškeré úsilí, aby uspokojila potřeby i těch nejnáročnějších žen. Cluster řasy připravené k použití pro DIY  prodlužování řas se dodávají ve dvou verzích:

 • jediná krabička – skládá se z 36 cluster řas v 8 stylech a jsou na výběr ve 3 délkách (10, 12 a 14 mm);
 • kompletní lash extensions kit – kromě cluster řas obsahuje i další příslušenství, jako je bonder, sealer, remover a aplikátor na řasy od Nanolash.

Výrobce zajišťuje, že používání umělých řas doma nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti. Samotná aplikace zabere jen 10 minut a vydrží až 5 dní.

jak aplikovat umělě řasy

Jak aplikovat DIY Lash Extensions?

Použití DIY Lash Extensions je zcela bezproblémové. A to díky vysoké kvalitě produktu, který je navržen tak, aby co nejvíce usnadnil domácí prodloužení řas. Tady je vše, co musíte udělat:

 • naneste tenkou vrstvu bonderu a počkejte asi 30-60 sekund, dokud nebude lepkavý;
 • aplikujte předem připravené umělé cluster řasy pod vaše přirozené řasy, asi 1 mm od linie řas;
 • lehce přitlačte řasy k sobě;
 • přetřete hotový efekt sealerem, abyste odstranili lepkavý pocit.

Díky velké rozmanitosti DIY Eyelash Extensions si dámy mohou vytvořit jakýkoli styl řas. Tyto umělé řasy pro domácí aplikaci vám umožní vytvořit řasy Russian Volume nebo třeba přirozený vzhled pro každodenní nošení.

Cluster řasy pro DIY prodlužování řas od Nanolash – shrnutí

Připravené cluster falešné řasy pro domácí prodloužení řas od Nanolash jsou produktem s nespornými výhodami. Jsou opravdu speciální díky jejich:

 • jemnosti;
 • rozmanitosti;
 • přizpůsobivosti individuálním potřebám;
 • snadné aplikaci za 10 minut;
 • výdrži až na 5 dní.

Je to perfektní řešení pro ženy, které sní o dlouhých a hustých řasách, aniž by opustily svůj domov. Díky Nanolash se již nemusíte starat o chození do vašeho kosmetickém salonu!

DIY Lash Extensions může použít každá žena. Jsou to perfektní umělé řasy, které se hodí na svatby, do práce, ale i na focení. Umožňují vám dosáhnout svůdného a vášnivého pohledu během několika minut.