Make-up

Nanobrow Microblading Pen. Přečtěte si, co od něj můžete očekávat!

Chcete, aby vaše obočí vypadalo vždy přirozeně, bylo husté a načechrané? Vyhovují vám kvalitní a dlouhotrvající produkty, díky nimž vždy dosáhnete dokonalého výsledku? Máte řídké obočí a nedaří se vám ho vyplnit? Udělejte si ve své kosmetické taštičce místo na kvalitní voděodolné pero na obočí s vysoce precizním hrotem. Představujeme vám Nanobrow Microblading Pen. Přečtěte si, co dokáže!

Nanobrow Microblading Pen – představujeme vám brilantní pero na obočí.

Žádá si vaše obočí extra hustotu a hledáte produkt, s nímž během okamžiku nakreslíte linky připomínající skutečné chloupky? Vyzkoušejte pero Nanobrow Microblading Pen. S tímto víceúčelovým a velmi sofistikovaným produktem bude vaše obočí vypadat úchvatně – bez ohledu na to, zda je husté, nebo řídké. Toto unikátní pero na obočí vám umožní vždy dosáhnout profesionálních výsledků.

Nanobrow Microblading Pen

Produkt dostupný v barvách:

Nanobrow Microblading Pen – čím se liší od ostatních per na obočí?

  • profesionální a dlouhotrvající krytí bez potřeby úprav během dne
  • nerozmazává se
  • poskytuje přirozenou definici bez přehnaného efektu
  • opticky zahušťuje obočí, takže vypadá plnější, přináší fenomenální výsledek jako žádný jiný produkt!
  • jeho použití je snadné a zaručeně dosáhnete vysněného vzhledu

Jaké líčení si můžete vytvořit s Nanobrow Microblading Pen?

Možností je mnoho! Chcete jemné líčení obočí nebo sníte o výrazném vzhledu s nápadným obočím? Pomocí Nanobrow Microblading Pen zvládnete každodenní líčení i líčení pro zvláštní příležitosti! Můžete ho kombinovat s dalšími produkty: použijte pero na obočí a poté obočí vyplňte pudrem nebo tužkou. Pomocí pera na obočí můžete přesně vykreslit tvar obočí a definovat jeho spodní okraje. Jaký vzhled obočí si dnes vyberete?

Nanobrow Microblading Pen – efekt podobný mikrobladingu

Jistě víte, co je permanentní make-up a microblading obočí. Bohužel je velmi nákladný a bolestivý a také časem ztrácí barvu. Pigment zavedený pod kůži rychle bledne. Nyní už nemusíte obočí tetovat, abyste dosáhli efektu permanentního make-upu: pořiďte si pero Nanobrow Microblading Pen a vytvořte si na obočí tenké linky, které budou připomínat skutečné chloupky! Zvolte přesné, dlouhotrvající a voděodolné pero na obočí Nanobrow!

Kde koupit Nanobrow Microblading Pen?

Nanobrow Microblading Pen najdete online na oficiálních stránkách značky: www.nanobrow.cz a v mnoha kamenných obchodech.