Make-up

TOP 3 pera na obočí na kosmetickém trhu. Náš výběr!

Pero na obočí je perfektní pomůckou pro každého fanouška kvalitního a uhrančivého make-upu. Pokud si přejete zajistit si perfektní styling a zkrášlení chloupků obočí, kdy efekt vydrží po celý den, pak je tento typ produktu přesně pro vás.

Styling obočí nemusí být náročný. Připravili jsme pro vás žebříček 3 per na obočí, které vám pomohou zajistit si jeho zkrášlení kdykoliv a kdekoliv. Mrkněte na ty nejlepší produkty na trhu!

TOP 3 PERA NA OBOČÍ, KTERÉ STOJÍ ZA TO


Top 1. NANOBROW MICROBLADING PEN

 • zajišťuje efekt microbladingu
 • umožní malovat tenké linky
 • činí obočí hustší a plnější
 • nabízí přesný styling obočí

Jedná se o produkt, který byste rozhodně neměli přehlédnout! Nanobrow přichází na trh s inovativním a opravdu efektivním perem na obočí, které se stalo přes noc bestsellerem jak mezi laiky, tak mezi profesionálními stylisty z celého světa. Díky tomuto peru na obočí budete moci vytvořit tenké linky, které napodobují reálné chloupky. Váš make-up bude expresivní a uhrančivý po celý den. Pero si jistě zamilujete v případě, že hledáte přesnou pomůcku, která vám umožní definovat a zahustit své obočí. Úžasná receptura se zasadí o to, že produktem snadno a rychle vyplníte řidší místa a zajistíte si obočí, o kterém jste vždy snili. Pero můžete zakoupit v pěti odstínech. Nemusíte nic riskovat salónním permanentním make-upem. Stačí si vybrat toto pero na obočí a zajistit svému obočí expresivitu. Voděodolné pero Nanobrow Microblading Pen vydrží na obočí i za deště a nepřívětivých povětrnostních podmínek. Intenzivní a dlouhotrvající účinek produktu získal tisíce fanoušků z celého světa. Pero se hodí i lidem s citlivou pokožkou. Zakoupit se dá za skvělou cenu!


Top 2. ANASTASIA BEVERLY HILLS MICRO-STROKING DETAILING BROW PEN

 • domalovává chloupky
 • zajišťuje účinek přirozeně vyplněného obočí
 • receptura je lehká jako pírko
 • má odolnou a pevnou špičku

Pero na obočí od Anastasia Beverly Hills se během chvíle stalo známým po celém světě. Voděodolná receptura vydrží za všech povětrnostních podmínek. Tento skvělý produkt dokáže snadno a rychle domalovat jednotlivé linky, které vypadají jako chloupky. Vyplňte obočí jedním z nabízených odstínů. Úzký, odolný a přesný aplikátor snadno a rychle vyplní řidší oblasti obočí. Účinky pera jsou přirozené a realistické. Produkt byl vyvinut pro ty, kteří nejsou spokojeni s přirozeným vzhledem svého obočí. Pero je veganské a cruelty-free. Mnoho zákazníků oceňuje jeho kvalitu. Aplikace vám zabere pouze několik málo minut. Pero na obočí The Anastasia BH je efektivní produkt, který stojí za to vyzkoušet!


Top 3. TARTE BIG EGO DIY WATERPROOF EYEBROW MAPPING PEN

 • nabízí tenkou špičku
 • vytváří linky, které připomínají chloupky obočí
 • definuje a vyplňuje obočí
 • vyživuje a pečuje o obočí

Toto unikátní pero na obočí zajišťuje vzhled obočí jako po microbladingu. Snadno a rychle lze aplikovat na obočí, kde vyplní všechna řídká místa. Pero na obočí vám tak zajistí uhrančivé, krásné a husté obočí, na kterém make-up vydrží až po dobu 24 hodin. Voděodolná receptura je odolná vůči tvorbě šmouh. Toto pero na obočí kombinuje péči o obočí a styling v jednom. Složení zahrnuje vyživující olej z čajovníku a vitamin E. Pero na obočí je opatřeno kartáčkem spoolie. Je veganské a dermatologicky testované. Jedná se o favorita mnohých fanoušků make-upu na obočí. Pokud nejste spokojeni se vzhledem svého obočí, toto pero vám může pomoci. Před aktivací jej protřepejte. K aplikaci použijte kartáček spoolie, který je součástí balení. Obočí šetrně vyplňte šikovným aplikátorem. Pero na obočí Tarte je skvělou profesionální pomůckou, kterou se vyplatí vyzkoušet!