Make-up Oči

Náš favorit! Nanobrow Eyebrow Styling Soap

Může vás překvapit, že v době, kdy máme přístup k tolika úžasným produktům na líčení obočí, je nejoblíbenějším způsobem úpravy obočí metoda využívající… mýdlo! Je to proto, že mýdlo přináší jedinečné a dlouhotrvající výsledky. Obočí je díky němu krásné a precizně upravené! Takže pokud sledujete nejnovější trendy v líčení, určitě byste měli vyzkoušet Nanobrow Eyebrow Styling Soap – fantastické mýdlo na obočí, které si zamilovali naši kolegové!

Tradiční mýdla na obočí – proč nefungují?

Zpočátku bylo běžné používat na líčení obočí „obyčejná“ mýdla na bázi glycerinu. Nebyly příliš příjemné ani snadno aplikovatelné: bylo třeba je navlhčit a pokaždé z toho vyšla směs mýdla a vody s jinou konzistencí – příliš tekutá nebo příliš hustá. Klasická mýdla navíc nebyla dobře kombinovatelná s jinými líčidly na obočí. Proto byla navržena speciální mýdla na úpravu obočí – a jedním z nich je Nanobrow Eyebrow Styling Soap.

Nanobrow Eyebrow Styling Soap – mýdlo na obočí

Nanobrow Eyebrow Styling Soap – oblíbené mýdlo na obočí každého profesionála

Co byste řekli na mýdlo na obočí, které se nemusí míchat s vodou, protože je připraveno k použití přímo z nádoby? Přesně takové je mýdlo na obočí Nanobrow! Jedinečné, účinné a veganské mýdlo, které v okamžiku zkrotí i velmi nepoddajné a nespolupracující chloupky a umožní vám vytvořit tvar, který vydrží celý den! Jeho transparentní složení s gelovou konzistencí je ideální pro všechny barvy pleti a obočí a umožňuje dosáhnout efektu hustšího obočí. Mýdlo udrží chloupky na místě po celý den, aniž by napínalo a vysušovalo pokožku. Další výhodou tohoto produktu je jeho výjimečně snadná a pohodlná aplikace: mýdlo není třeba namáčet do vody a lze jej používat samostatně nebo v kombinaci s jinými líčidly na obočí, jako jsou tužky, pudry a gely. Všechny tyto produkty lze zakoupit na webových stránkách Nanobrow: www.nanobrow.cz.

Nanobrow Styling Soap

Nanobrow Eyebrow Styling Soap – stylingové mýdlo na bleskurychlou úpravu obočí. Krok za krokem

Není nic jednoduššího! Díky tomu, že se mýdlo používá bez vody, je jeho aplikace zcela nenáročná!
Jednoduše:

  1.  Otevřete nádobu s mýdlem.
  2. Naneste malé množství mýdla Nanobrow na speciální štěteček.
  3. Tvarujte obočí podle svých představ: doporučujeme česat směrem nahoru.

Obočí upravené pomocí Nanobrow Eyebrow Styling Soap je elegantní a vypadá přirozeně! Jakmile mýdlo zaschne, výsledek je bezchybný a obočí působí hustším dojmem. Složení produktu je velmi účinné a jedno balení vydrží několik měsíců. Dobře uzavřené a utěsněné mýdlo si s sebou můžete přibalit na cesty, takže se budete radovat z pocitu krásného obočí všude, kam půjdete. Tak na co ještě čekáte?