Oči

Glam’Eyes HD oční stíny od Rimmel

Kdo by nechtěl vypadat jako královna, nebo aspoň princezna? Kate, vévodkyně z Cambridge, je známá svým perfektním make-upem, teď můžete docílit podobného vzhledu bez nutnosti profesionálního maskéra. Vše, co potřebujete je Rimmel Glam’Eyes HD eye shadow paleta očních stínů.

rimmel1Odstíny jsou jemné a dobře splývají, vytvářejí vzhled kouřových oční stínů. Díky velkému množství barevných pigmentů, vytvoříte silnou barvu díky jednomu pohybu štětcem. Aplikace je jednoduchá, a pokud stejně máte problémy, můžete se aplikaci naučit z obrázku, který je na zadní straně palety. Všechny stíny jsou nesmazatelné, zůstanou tak, jak je chcete, bez rozmazávání. Stopové prvky třpytek udělají vaše oči zářivé na slunci. Pamatujte si, vzhled kočičích očí pomocí těchto stínů nemusí dobře vypadat do práce. Rimmel Glam’Eyes HD eye shadow oční stíny byly vytvořeny pro silný noční makeup. Pokud máte navíc světlou kůži, barvy budou opravdu silné.

Rimmel je britská společnost hrdá na svůj původ. Paleta přijde ve formě čtvercového plastikového boxu. Stíny jsou naaranžovány tak, aby vytvořily britskou vlajku. Jména každé palety také korespondují s britskou kulturou a historií. Můžeme si vybrat paletu Black Cab, Purple Reign, English Oak, Green Park a mnohem více. Uprostřed palety najdeme hlavní odstín ve formě koruny – hlavním znakem Rimmel. Každá paleta obsahuje 4 odstíny, výběr je opravdu velký, každý si přijde na to své.

Pro úpravy očních stínů výrobce přiložil malý houbičkový aplikátor. Cena je skvělá, produkt stojí 190czk, záleží však na obchodě. Investujte do úžasného vzhledu dnes!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *