Chloupky

Zeptali jsme se žen, jaký sprej pro ochranu vlasů před teplem je podle nich ten nejlepší. Téměř všechny doporučily sprej pro ochranu vlasů od Nanoil!

Ochrana vlasů před vnějšími vlivy je důležitou součástí péče o naše vlasy. Na to ale mnoho lidí zapomíná a to i přesto, že škodlivým faktorem je i proud teplého vzduchu z fénu, který dokáže vlasy zbavovat hydratace. To je samo o sobě dostatečným důvodem k tomu vlasy před teplem chránit. V dnešní době jsou produkty k tomu určené dostupné téměř v každé drogerii, ne jen v kadeřnických salonech, jak tomu bylo dříve. Zeptali jsem se žen, jaký je ten nejlepší produkt pro ochranu vlasů před teplem, jaký kdy vyzkoušeli. Přes 95% z nich odpovědělo Nanoil Heat Protectant Spray.

Ochrana vlasů před teplem – proč je tak důležitá?

Lámání vlasů a jejich poškození je způsobeno řadou různých faktorů. Vlasy ztrácejí svou vitalitu díky aplikaci nevhodných produktů se škodlivými ingrediencemi, barvením či bělením či klidně i mechanickým poškozením (taháním či hrubým česáním). Největší hrozbou pro jejich strukturu je vysoká teplota, která způsobuje, že se vlasy vysušují. Velice rychle se mohou vlasy zcela vysušit, což má katastrofální dopady na jejich strukturu. Proto je termální ochrana tak důležitou složkou péče o vlasy. Ideálně byste si tak měli před každou procedurou zahrnující tepelný styling aplikovat ochranný sprej, který na vlasech vytvoří mikroskopickou ochrannou vrstvu, která zabrání ztrátě hydratace.

Nanoil Heat Protectant Spray – proč je tou nejlepší volbou?

Víte, proč ženy Nanoil Heat Protectant Spray tak vychvalují? Jelikož pečuje o stav jejich vlasů a zajišťuje jim optimální úroveň hydratace. Sprej vlasy také vyhlazuje a posiluje, jelikož obsahuje vysokou koncentraci hedvábných proteinů. Nanoil Heat Protectant Spray dokáže zkrášlit, vyhladit a posílit vlasy, přičemž jim také zajistí objem. Produkt vlasy chrání, zkrášluje a posiluje již po první aplikaci!

Nanoil Heat Protectant Spray nabízí něco navíc – mrkněte na všechny účinky, které zajišťuje!

  1. Vlasy získají ochrannou vrstvu před proudem teplého vzduchu z fénu, před slunečním zářením a před teplem ze stylingových pomůcek! Mnoho recenzí vyzdvihuje jeho účinek během léta. Můžete si jej tedy vzít i na pláž!
  2. Sníte o vlasech, se kterými by se dalo snadno pracovat? Nanoil Heat Protectant Spray vám pomůže usnadnit každodenní styling! Mnoho žen tvrdí, že jim sprej od Nanoil zajistil kromě krásnější vlasů také usnadnění každodenního stylingu.
  3. Nanoil Heat Protectant Spray vlasy nijak nezatěžuje. Lehká receptura zcela bez olejů je v tomto případě velkým plus. Sprej vlasy nijak nezatěžuje, ani je nemastí, jako to mají ve zvyku ostatní produkty pro ochranu vlasů před teplem. Produkt garantuje perfektní účes, aniž by vlasy jakkoliv připravil o objem.Nanoil sprej na ochranu vlasů před teplem
  4. Drtivá většina uživatelů je s výsledky užívání produktu Nanoil Heat Protectant Spray spokojena. Jejich vlasy jsou dle ohlasů hebké, lesklé a poddajné. Plusové body mezi uživateli získal produkt i za své aroma.
  5. Mnoho uživatelů vyzdvihlo fakt, že je Nanoil Heat Protectant Spray dostupný online s rychlým doručením. Výrobce produkt často nabízí se slevou. Mrkněte se na oficiální stránky www.nanoil.cz a nezapomeňte se podívat i na další nabízené produkty, které vám mohou pomoci ve vaší každodenní rutině péče o vlasy!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *