Lashcode Make-up Oči

Která řasenka se během dne neloupe? Podívejte se na žebříček!

Loupe se vaše řasenka během dne? Tento problém jistě zná každá žena a vyhnout se tomu vypadá skoro jako zázrak. Výběr řasenky si však můžete vyčítat jen tehdy, když se to stane i vám. Její špatná kvalita způsobuje, že produkt nevydrží nebo se nadměrně odlupuje. Podívejte se tedy na tento žebříček a vyřešte tento problém jednou provždy!

Loupe se vám řasenka? Na to existuje řešení!

Šupinky, které se usazují na spodním víčku nebo v záhybu kůže, jsou problémem, se kterým se určitě setkala každá žena. Řasenka přirozeně po aplikaci vyschne a proto se začne loupat.

To však neznamená, že se každý výrobek bude chovat stejně. Vše totiž závisí na tom, jak se k výběru řasenky postavíte. Za prvé, stojí za to věnovat pozornost složení řasenky. Čím přírodnější je, tím lepší konzistenci bude mít produkt. Díky tomu bude řasenka odolnější.

Zaměřte se také na počet vrstev, které chcete nanést. Čím více jich je, tím větší je riziko, že se produkt začne během dne shlukovat a drolit. To však nic nemění na tom, že výběr správné řasenky je prioritou.

Pojďme se seznámit s řasenkami, které stojí za to koupit!

Ne všechny řasenky se drolí a to je ověřený fakt! Ukázalo se, že několik řasenek zajišťuje nadprůměrnou výdrž. Na druhou stranu ostatní produkty zařazené do žebříčku se drolí minimálně, takže můžete zvážit i je.

1. Nanolash Mascara

Řasenka Nanolash zaujímá první místo v tomto žebříčku z nějakého důvodu. Jedná se o produkt, který dosáhl výjimečné dokonalosti jak v teorii, tak v praxi. Začněme její výdrží. Dokud si večer neodstraníte make-up, řasenka se nebude loupat ani drolit. Mnoho žen, které již tuto řasenku testovaly, to jednomyslně potvrzuje. Navíc se řasenka při kontaktu s vlhkostí nerozmazává, což je její další výhoda.

Řasenka Nanolash je vybavena perfektně tvarovaným kartáčkem, který je vyroben z vysoce kvalitního silikonu s přesně rozmístěnými štětinkami. Díky kartáčku budou řasy bez žmolků a nebudete mít žádný problém s drolením řasenky.

Za zmínku také stojí, že řasenka Nanolash je k dispozici ve dvou verzích:

Můžete si tedy vybrat verzi, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a očekáváním.

2. Lashcode Mascara

Další řasenka, která se neloupe, je řasenka Lashcode Mascara. Je to produkt s prodlužujícími a zahušťujícími vlastnostmi, který vám umožní dosáhnout uspokojivých výsledků již od prvního tahu kartáčkem.

Tato řasenka je vybavena kartáčkem, který pomáhá řasy oddělit s velkou přesností. Lashcode Mascara se samozřejmě také nedrolí ani neloupe. Uživatelky opakovaně chválí výdrž tohoto produktu. Přestože není voděodolný, při kontaktu s vlhkostí se nerozmazává.

3. Rimmel Lash Accelerator

Rimmel Lash Accelerator je další drogerkový produkt, který stojí za vaši pozornost. Samozřejmě zde nelze očekávat dokonalost, ale produkt si rozhodně zaslouží pozornost.

Uživatelky neuvedly žádné loupání produktu. Bohužel ale „efektu pandích očí“ v deštivých dnech se u této řasenky nevyhnete. Co se týče samotného kartáčku, není mu moc co vytknout, protože je tvarován standardním způsobem. Aplikace řasenky by tedy neměla být težká.

4. Bobbi Brown Extreme Party Mascara

Dalším produktem, který si zaslouží místo v žebříčku, je Bobbi Brown Extreme Party Mascara. Tato řasenka se těší velké oblibě ve světě krásy. Uživatelky uvádějí, že na řasách docela dobře vydrží. Přesto se na konci dne začne lehce rozmazávat a drolit.

Ukázalo se však, že kartáček je pro některé ženy problematický. Má zúžený design a to znamená, že uživatelky s pokleslými víčky budou mít trochu větší problémy s nanesením řasenky. S trochou cviku se určitě vyhnete ušpinění očních víček.

Přehled žebříčku těch nejlepších řasenek, se kterými dosáhnete super výsledků!

Při pohledu na výše uvedený žebříček je jasné, která řasenka vám umožní se zcela vyhnout drolení. Je to řasenka Nanolash a těsně za ní Lashcode Mascara. Vaši pozornost si však zaslouží i další zde zmíněné produkty. Mají drobné nedostatky, ale přesto se od ostatních liší.

Musíte věnovat pozornost tomu, jak si vybíráte řasenku. Je to právě samotná řasenka, která může za to, jak vaše oční líčení dopadne.