Oči

Krásné a husté obočí? Pouze s Nanobrow!

Krása nepřichází jen tak odnikud. Pokud sníte o plném obočí, které bude vypadat skvěle i bez make-upu, pak se o něj musíte optimálně starat. Sérum na obočí Nanobrow dokáže obočí zahustit, ztmavit, vyživit, obnovit a posílit.

Právě obočí dokáže dodat našemu make-upu tu poslední tečku. Proto se vyplatí starat se o něj jak nejlépe dovedeme. Tmavé, husté a expresivní obočí je něco, co je již několik let in. Stejně tak tomu bylo i před několika staletími. Jak se trendy v oblasti obočí poslední dobou změnily?

Krásné obočí. Jak vypadalo dříve?

Ve dvacátých letech bylo extrémně úzké obočí nesmírně populární, jelikož dodávalo pocit melancholie. O dvacet let později na scénu dorazilo jemné, přírodní obočí inspirované princeznou Monaka, Grace Kelly. V padesátých letech zase nabralo na popularitě expresivní obočí, jaké měla Marilyn Monroe. Během dalších let se trend přehupoval mezi vytrhaným a plným obočím.

Co je trendy dnes? Milujeme objevování nápadů z posledních dekád a proto se nyní soustředíme na plné, přírodní obočí, které není příliš tmavé. Jelikož je potřeba mít obočí ve skvělém stavu, musíme se o něj umět postarat.

Proč byste měli používat séra na obočí?

Pravidelné užívání sér na obočí vám umožňuje znovuzískat kontrolu nad svým obočím. Je daleko snazší tvarovat a stylovat obočí, které je zdravé, pružné, silné a husté. Optimální sérum, jako například sérum Nanobrow, dokáže radikálně změnit vzhled obočí k lepšímu během několika týdnů.

Nanobrow – vlastnosti a účinek

Pravidelné užívání Nanobrow je skvělým způsobem, jak si zajistit krásné obočí. Jak to funguje? Živiny v séru se dostávají do pokožky, kde stimulují folikuly, čímž výsledně posilují chloupky, které z nich vyrůstají. Pozitivní a rychlé účinky Nanobrow jsou viditelné již 2-3 týdny od prvního užití.

Jaké jsou výsledky užití Nanobrow?

 • Posílené obočí a jeho zpomalené vypadávání.
 • Urychlený růst nového obočí.
 • Hustší obočí od kořínků po konečky.
 • Tmavší obočí.
 • Zlepšení tvar obočí.
 • Usnadněné tvarování obočí.

Dva kroky získání krásného obočí

Mnoho en věří, že jediným způsobem získání krásného obočí je použití permanentního make-upu. To ale není pravda v případě, že se vám podaří posílit, vyživit a hydratovat vaše obočí. Přírodní krása je daleko víc, než ta umělá. Kromě výživy můžeme použít i pinzetu a vosk. Cesta ke krásnému obočí je jednoduchá. Hlavně v případě, kdy používáte Nanobrow.

Jak Nanobrow používat?

 1. Odličování. Všechen make-up by se měl před nanesením Nanobrow odlíčit, jelikož může bránit správnému vstřebávání ingrediencí. Přesně proto je nesmírně důležité i čištění pokožky před aplikací séra.
 2. Aplikace. Sérum Nanobrow lze díky šikovnému aplikátoru nanášet velice snadno. Dva jednoduché pohyby stačí k rovnoměrnému nanesení produktu na obočí a jeho následnou absorpci!

Ideální produkt právě pro vás!

Pokud máte řídké, slabé obočí, které rádo vypadává, je čas na změnu. Nanobrow skvěle obnovuje obočí, které bylo poškozeno jak přespřílišným trháním, tak nevhodnou péčí. Obnovuje, posiluje a vyživuje obočí, ať už bylo předtím v jakémkoliv stavu.

Jedná se rozhodně o jedno z nejlepších sér na trhu.

19 komentářů “Krásné a husté obočí? Pouze s Nanobrow!”

 1. Jana

  Obočí je po užití tohoto séra nesmírně husté!

  Odpovědět
 2. Káťa39

  Nanobrow je to nejlepší sérum pro podporu růstu a zpevnění obočí, miluji ho!

  Odpovědět
 3. Marie

  Já používala Revitabrow, ale naprosto bez účinku… bude nanobrow lepší?

  Odpovědět
  • Alena

   Není žádné sérum, které by nabízelo lepší účinek, než Nanobrow. Je úžasné. 😀

   Odpovědět
 4. Milena

  Super produkt s rychlými účinky, férovou cenou a rychlým doručením. Jsem se sérem opravdu nadšená!

  Odpovědět
 5. Sandra

  Jaké je složení produktu…?

  Odpovědět
 6. Makadamie

  Efektivitu mohu potvrdit na 100%!!!

  Odpovědět
 7. Holka od vedle

  Víte, jak to je? Jde jen o tom, jaký máme s obočím problém. Čím horší je jeho stav, tím delší je samotná léčba. Není to ani tak, že sérum Nanobrow nefunguje – funguje, ale každý potřebu jinou délku léčby. Má kamarádka měla krásné obočí za 2 týdny, zatímco já až po měsíci, jelikož mé obočí bylo v tristním stavu.

  Odpovědět
 8. #milujinanobrow

  Nesmírně rychlé účinky, super produkt za super cenu, který je nesmírně efektivní. Opravdu jsem vyhrála, když jsem jej objevila.

  Odpovědět
 9. Gabi

  NAPROSTO ÚŽASNÉ INGREDIENCE a díky nim také ÚŽASNÝ ÚČINEK, který zajišťuje plné obočí

  Odpovědět
 10. Slečna Lily

  Může mi někdo poradit, kde si sérum koupit za nejlepší cenu?

  Odpovědět
 11. Karolína M

  Vždy jsem měla ze svého škaredého a řídkého obočí komplexy. Naštěstí jsem objevila Nanobrow, díky kterému mi obočí postupně narostlo zpátky. A nejen to, bylo také posílené a krásné. 😉

  Odpovědět
 12. JancaD

  Moje obočí vypadá skvěle! Jsem ráda, že mám konečně plnější obočí 🙂

  Odpovědět
 13. krasna ocka

  Super složení. Pšeniče, soja a šišák, tzn. baicapil, fungují opravdu skvěle, takže se vyplatí produkt vyzkoušet.

  Odpovědět
 14. Rouge

  Skvěle se absorbuje a je nesmírně lehké, takže vydrží opravdu dlouho. Začal jsem produkt používat před 2 týdny, takže vám toho o účincích ještě říct nemůžu.

  Odpovědět
 15. Pája

  Všechno to zní suprově. Já si sérum zakoupitla a balíček mi přešel do dvou dnů. Už ho testuju a nemůžu se dočkat výsledků! 🙂

  Odpovědět
 16. cuddly

  Kolik Nanobrow stojí?

  Odpovědět
 17. Katk4

  Je super že je konečně k dispozici sérum s takovým složením a takovou efektivitou, nanobrow si zaslouží oskara krásy! 😀

  Odpovědět
 18. InLove

  Po aplikaci Nanobrow jsem se do svého obočí zamilovala!

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *