Oči

Žebříček nejlepších liftingových a laminačních sad na řasy – úžasné obočí až na 8 týdnů!

Řasy hrají opravdu významnou roli v celkové estetice obličeje. Krásně upravené, pozvednuté a natočené řasy dokonale zvýrazní oči a dodají jim hloubku. Pro mnoho žen však není tak snadné tohoto efektu dosáhnout. Na pomoc proto přichází lifting a laminace řas. Co je to laminace řas a jak ji lze provádět doma? Následující žebříček představuje sady, které vám tohoto cíle pomohou dosáhnout.

Lifting a laminace řas – co to znamená a jaké výsledky přináší?

Řasy lze dokonale natočit a pozvednout. Tohoto efektu lze dosáhnout i na přírodních řasách. To vše díky úpravám, jako je lifting a laminace řas. Co jsou tato ošetření zač? V posledních letech se těší velké oblibě a jsou velmi vyhledávané především pro svou trvanlivost a výsledný efekt.

Co je to lifting řas? Jedná se o kosmetické ošetření, které spočívá v maximálním natočení a pozvednutí přírodních řas. Díky tomu vypadají půvabně a dokonale zvýrazní pohled každé ženy. Zní to jako splněný sen, že?

Co je to laminování řas? Tato metoda spolu s liftingem pomáhá řasy dobře hydratovat, vyživovat a dodávat jim větší pružnost. Díky tomu jsou méně lámavé a vypadají opticky hustší a tmavší. Laminace také usnadňuje každodenní líčení, protože takové řasy na sobě lépe udrží řasenku.

Účinky liftingu a laminace řas jsou:

  • Maximálně natočené a pozvednuté řasy.
  • Dobře hydratované, vyživené, odolné a méně lámavé řasy.
  • Opticky silnější a tmavší řasy 
  • Usnadněné každodenní líčení díky lepšímu zachycování řasenky
  • Dlouhotrvající účinky až po dobu 8 týdnů

Důležitým faktem je, že těchto účinků můžete dosáhnout i vy, a to díky domácím sadám pro lifting a laminaci řas. Pojďme se podívat na ty nejoblíbenější sady, které lze zakoupit online, a posoudit, která z nich je pro domácí použití nejlepší.

Lifting a laminace řas – na použité sadě záleží! Žebříček těch nejlepších setů

Je na čase ukázat vám nejzajímavější sady pro lifting a laminaci řas na trhu. Tento žebříček bude skvělým pomocníkem pro každou ženu, která hledá vhodné produkty a doplňky pro laminaci řas. Níže uvedený výběr se skládá ze sad, které se skvěle hodí pro domácí použití a některé z nich jsou dokonce doporučovány profesionálními kosmetičkami. Mohou být také skvělým tipem na dárek pro příznivce stylingu řas.

1. Sada Nanolash pro lifting a laminaci řas

nejlepší sada na laminaci řas nanolash

Krásné, upravené a přirozené řasy s výrazným natočením a liftingovým efektem? Sada od Nanolash- Lash Lift Kit, vám umožní takového výsledku dosáhnout, protože je určena právě k liftingu a laminaci řas. Jedná se o hotový produkt určený ženám, kterým záleží na krásném vzhledu jejich řas a to při současném zachování co nejpřirozenějšího vzhledu.

Volbou sady od Nanolash získáte všechny produkty potřebné k provádění liftingu a laminace řas. Součástí balení jsou 3 páry silikonových tyčinek a 3 hřebínky na oddělování jemných přírodních řas. Nejdůležitější součástí jsou samozřejmě přípravky. Sada obsahuje 10 sáčků aktivátoru, 10 sáčků neutralizátoru a 10 sáčků keratinového boosteru. Díky tomu můžete uskutečnit až 10 aplikací.

Sada od Nanolash je velmi dobrou volbou, co se liftingu řas týče. Výrobky přinášejí efekt pozvednutých a natočených řas po dobu až 8 týdnů. Řasy jsou navíc viditelně vyživené a hydratované. To je dáno obsahem látek, jako je hydrolyzovaný keratin, hedvábí, panthenol, arginin a směs vhodně vybraných olejů. Tuto sadu doporučují i profesionálové, a to především díky velkolepým a dlouhotrvajícím účinkům. A vzhledem k tomu, že značka Nanolash tuto sadu dodává v elegantním balení, bude se také hodit jako výjimečně vhodný dárek.

2. Elleebana Lash Lift – startovací sada pro lifting řas

Profesionální sada pro lifting řas, se kterou zvládnete provést vícero aplikací? Sada od značky Elleebana je v tomto ohledu jednou z nejlepších možností a s oblibou ji používají i profesionální kosmetičky. Největší výhodou této sady je možnost provést až 60 aplikací! V domácím prostředí je však možné učinit pouze 15 procedur, neboť by se musely provádět jedna za druhou.

Nicméně nelze přehlédnout ani nemalou nevýhodu této sady na lifting řas. Její cena je opravdu vysoká, což může odradit mnohé ženy, které se liftingem řas nezabývají profesionálně. Vzhledem k rozsahu 15 až 60 aplikací však cena této sady dává smysl, pokud máte v plánu pravidelně provádět laminaci a lifting svých řas.

3. RefectoCil Eyelash Lift

36 různých procedur v rámci jedné sady? Ano, to je možné se sadou Eyelash Lift od značky RefectoCil. Při jeho používání můžete počítat nejen s velkým počtem aplikací, ale také s krátkou dobou trvání jednotlivých procedur. Vzhledem ke speciálnímu složení produktů jsou účinky viditelné již po 13 minutách. Díky tomu můžete ušetřit spoustu času věnovaného liftingu a laminaci řas a využít jej k dalším kosmetickým procedurám nebo relaxaci.

Tato sada vám umožní získat dlouhé a pozvednuté řasy již od kořínků. Sada obsahuje speciální přípravek Lashperm, neutralizátor a také lahvičku lepidla. Značka RefectoCil přibalila také odpovídající výběr příslušenství. Takže nadále obdržíte 3 páry silikonových tyčinek, lifter na řasy a také dvě misky a dva kartáčky, které vám pomohou s nalaminováním řas. Samotné produkty jsou dodávány v tubách, jejichž použití není tak pohodlné jako v případě sáčků od Nanolash.

4. Fleeky Lashlift Kit

Elegantně zabalená sada od značky Fleeky je dobrou volbou pro každého, kdo právě začíná s liftingem a laminací řas. Jedná se o poměrně malou sadu, jejíž základní verze obsahuje 2 až 4 aplikace. Proto se skvěle hodí pro začátečníky. Za zmínku stojí také cena této sady. Toužíte-li však po větším počtu použití, budete si muset zvolit rozšířenou verzi, sadu Maxi, která postačí na 5 až 10 aplikací. Ta je o něco dražší.

Výrobky pro lifting a laminaci řas v této sadě jsou ekologicky nezávadné a nebyly testovány na zvířatech. Navíc řasy vyživují a hydratují, díky čemuž jsou po ošetření hedvábnější a méně náchylné k lámání. Nabídka výrobků Fleeky je rovněž zajímavou volbou jako dárek – balení je velmi hezky provedené.

5. Sada MIYA LASH Keratin Lash Lift Kit

6 týdnů bez nutnosti používat řasenku? Přesně to umožňuje sada Keratin Lash Lift Kit od značky MIYA LASH. Jedná se o kompletní sadu pro lifting a laminaci řas, která umožňuje provedení několika procedur. Uvnitř sady naleznete všechny potřebné pomůcky pro aplikaci, včetně pečlivě vybraných přípravků, kartáčků na řasy, laminačních kartáčků, oddělovače řas, pásky na oči a silikonové tyčinky.

Pomocí sady MIYA LASH Keratin Lash Lift Kit docílíte pozvednutých řasy, které si zachovají tento efekt po dobu 6 týdnů. Produkty dodávané v sadě jsou bohaté na keratin a další vyživující složky. Díky tomu jsou přírodní řasy zároveň hydratované a vyživené.

6. Sada na laminování obočí a lifting řas – Protein Reconstruction System Zola

Sada na laminování řas značky Zola je nenáročná a není k ní potřeba mnoho příslušenství. Zavádí zcela odlišný přístup než výrobci ostatních sad uvedených v tomto žebříčku. Namísto mnoha doplňků, včetně silikonových tyčinek, kartáčků a aplikátorů, jsou v této sadě pouze tři lahvičky s přípravky. Každá z nich představuje jeden z dílčích kroků při liftingu a laminaci řas a obočí.

Výhodou je, že výrobek Zola je použitelný jak na řasy, tak i na obočí. Tyto tři lahvičky se jmenují Protein Strong Lifting, Protein Fixer, respektive Protein Care. Výrobce tak přináší třífázovou metodu liftingu a laminace, která v mžiku promění nejen vaše řasy. Představuje správnou volbu pro ženy, které nemají čas na provádění více kroků s různým příslušenstvím. Na druhou stranu, při aplikaci produktů s kartáčky podobnými řasence nemusí být natočení vašich řas zcela optimální.

Jak se provádí lifting a laminace řas krok za krokem a jak dlouho taková procedura trvá?

Když si zakoupíte sadu pro domácí laminování řas, většina výrobků je dodávána s návodem k použití. Přesto stojí za to si před zakoupením dané sady utvořit představu o tom, jak celá procedura realizovaná v domácích podmínkách vypadá. I přes svou nízkou náročnost nemusí být pro každou ženu tak snadná.

Před zahájením laminace je důležité řasy očistit a umýt, aby mohl být přípravek nanesen přímo na ně. Za tímto účelem použijte roztok bez obsahu oleje nebo šampon na řasy a obočí. Poté řasy vytvarujte pomocí silikonových tyčinek, které jsou součástí většiny sad. Pokud jsou příliš široké, zastřihněte je tak, aby dokonale přiléhaly k víčku. Na spodní část, která se bude dotýkat řas, musíte nanést tenkou vrstvu lepidla. Poté řasy jednoduše načesejte na tyčinku a každou z nich jemně oddělte.

Je čas na pozvednutí řas. Řasy se po určité době od nanesení přípravku neutralizují a je třeba je omýt. Stejný postup se uplatňuje u všech výrobků v sadě.

Při aplikaci každého přípravku je důležité pamatovat na důsledné dodržování pokynů uvedených od výrobce. Jen tak si můžete být jisti, že po liftingu řas budou účinky natolik dlouhotrvající a efektní, jak sám výrobce sady uvádí. Po šetrném smytí posledního přípravku už stačí jen odstranit silikonové tyčinky z očních víček. Takto jednoduše můžete používat liftingovou sadu na řasy a proměnit svůj vzhled z pohodlí domova.

Jak dlouho trvá laminace řas v těchto podmínkách? Záleží na zvolené sadě. Zpravidla zabere několik minut, ale může trvat i celou hodinu. První ošetření bývá vždy o něco delší, ale jakmile získáte větší zkušenosti, určitě se vám podaří dobu ošetření výrazně zkrátit. Lifting a laminace řas vyžaduje určitou míru preciznosti a trpělivosti, proto je vhodné pečlivě si přečíst návod k použití a zhlédnout instruktážní videa dostupná na internetu.