Chloupky

TOP 7 keratinových vlasových masek. Které jsou ty nejlepší?

Jaké jsou ty nejlepší masky pro péči o poškozené vlasy? Samozřejmě ty s keratinem! I když vám ne každá maska se slovem “keratin” v názvu zajistí ty stejné účinky, rozhodně se vyplatí je vyzkoušet. Jakou keratinovou masku si vybrat pro zajištění výživy a obnovy vlasů? Pojďme se podívat na keratinové vlasové masky, které doporučují profesionálové.

Společně s šampony a kondicionéry jsou vlasové masky s keratinem těmi nejčastěji užívanými produkty pro každodenní péči o vlasy. Výběr keratinové vlasové masky je skvělým krokem pro efektivní péči o vaše vlasy, jelikož v případě, že si vyberete kvalitní masku, zajistíte vnitřním strukturám vlasů efektivní výživu a péči.

Ty nejlepší masky pro poškozené vlasy

Jaký produkt užívat v případě, že vaše vlasy potřebují pomoci? Nejlepším produktem pro poškozené, slabé, polámané či dehydratované vlasy je keratinová vlasová maska. Ať už poškození vlasů způsobilo cokoliv.

Stačí produkt užívat pravidelně. Nevybírejte si ale náhodně ve vaší drogerii na rohu ulice. Při výběru vlasové masky je nutno přistupovat k celé problematice s rozvahou, protože jen ty nejlepší vám zajistí opravdu dechberoucí účinek. Vlasový maska by měla obsahovat hydrolyzovaný keratin, což je protein upravený tak, aby snadno procházel do vnitřní struktury vlasů. Malé molekuly kreatinu totiž fungují jako malé cihličky, které posilují strukturu oslabených vlasů. Pokud vás zajímá, po jakém produktu sáhnout, pokračujte ve čtení!

Jakou vlasovou masku s keratinem si vybrat?

Mezi keratinovými maskami dostupnými na trhu nalezneme produkty nejrůznější kvality. Je možné je postupně testovat, dokud nenajdete tu ideální právě pro vás. Je to ale zdlouhavý, neefektivní a hlavně drahý přístup. Namísto toho vám doporučujeme přečíst si náš výběr těch nejlepších vlasových masek s keratinem. Jedná se o produkty, které jsou nejlépe hodnocené a nejvíce oceňované jak profesionály, tak laiky. Cena v tomto případě rozhodně není jediným indikátorem, podle kterého jsme produkty rozřadili. Soustředíme se také na ingredience, účinek a kvalitu produktu.

Sedm nejlepších keratinových vlasových masek

Následující výběr vám představí ty nejlepší vlasové masky na trhu. Byl připraven specificky pro ty, kteří chtějí objevit svého nového favorita pro péči o poškozené vlasy.

1. Nanoil, Keratin Hair Mask (10.1 fl. oz / 300 ml)

stránky produktu: www.nanoil.cz

Tato vlasová maska naprosto dominuje. Zamilovaly se do ní laici i profesionálové. Je neskutečně efektivní při péči o jakkoliv poškozené vlasy a to hlavně díky svému obsahu hydrolyzovaného keratinu a pantenolu, díky kterým je receptura nesmírně lehká a snadno tak prostupuje do hlubokých struktur vlasů. Pravidelná aplikace produktu postačí k tomu, abyste brzy viděli změnu k lepšímu. Produkt vlasy posiluje a obnovuje, kdy budou brzy krásné, vyhlazené a zkrášlené. Efektivně účinkuje na jakkoliv poškozených vlasech, takže se nemusíte bát produkt vyzkoušet ani v případě, kdy vaše vlasy opravdu vypadají jako hromádka slámy. Keratinová vlasová maska od Nanoil funguje již po prvním použití, kdy usnadňuje rozčesávání a zabraňuje kadeření vlasů. K jedné aplikaci vám plně postačí jedna dávka produktu, po které budou vlasy opět lesklé, krásné a hebké. Produkt vlasy také chrání před externími faktory, jakými jsou například vysoké teploty, UV záření a znečištění vzduchu. Na masce je nejlepší to, že nabízí nesmírnou efektivitu za dostupnou cenu, takže se nemusíte bát, že vám udělá díru do rozpočtu. Slovo závěrem? Nanoil Keratin Hair Mask rozhodně stojí za to.

2. Kérastase, Résistance, Masque Force Architecte (6.76 fl. oz / 200 ml)

Vlasová maska Kérastase s obsahem keratinu je velmi oblíbeným produktem, hlavně mezi kadeřníky. Kosmetika je určena pro péči o oslabené vlasy s roztřepenými konečky, které se dožadují pozornosti. Obsahuje prokreatin, což je protein podobný složením a účinkem lidskému kreatinu ve vlasech a také ceramidy a rostlinné extrakty.Všechny ingredience společně tvoří obnovující vlasovou masku odpovědnou za posílení, vyhlazení a ochranu vlasů. Kérastase, Résistance, Masque Force Architecte vlasy vyhlazuje a dodává jim lesk. Dvě nevýhody produktu jsou jeho malý objem a jeho vysoká cena.

3. Wella Sp Luxe Oil, Keratin Restore Mask (13.5 fl. oz / 400 ml)

V této skupině profesionálních obnovujících vlasových masek se samozřejmě nachází i Wella Sp Luxe Oil, která se doporučuje lidem se slabými, poškozenými či křehkými vlasy. Hlavním úkolem tohoto produktu je dodat vlasům esenciální výživu a hydrataci a také jim zajistit hebkost, lesk a pevnost. Tajemství její efektivity tkví v kombinaci tří rostlinných olejů (arganový, jojobový a mandlový) s keratinem, která obnovuje zejména vnitřní strukturu vlasů. Jedná se o jednu z nejdražších keratinových masek na trhu, ale objemné balení může vyšší cenu alespoň částečně omluvit.

4. Lanza, Keratin Healing Oil Intensive Hair Masque (7.01 fl. oz / 210 ml)

Pokud hledáte dobrou keratinovou vlasovou masku, možná by se vám mohl líbit tento produktu od Lanza. Produkt obsahuje keratin pro posílení a obnovu vlasů, resveratrol, což je přírodní antioxidant a také olejovou směs Phyto IV, díky které získají vlasy hydrataci a lesk. Jedná se o hloubkově vyživující keratinovou vlasovou masku, která dokáže vrátit život i těm nejhůře vypadajícím vlasům. Produkt se podle výrobce hodí ke všem vlasovým typům, ale vysoká koncentrace keratinu by mohla naznačovat, že z něj budou nejvíce těžit poškozené a křehké vlasy.

5. DuoLife, Keratin Hair Complex Conditioner (6.76 fl. oz / 200 ml)

Existuje důvod, proč se tento vlasový kondicionér s keratinem od DuoLife dostal na náš výčet nejlepších vlasových masek. Hlavně protože obsahuje keratin, takže obnovuje vlasy, ale kromě toho také protože zajišťuje posílení a zpevnění vlasů. Výčet ingrediencí Keratin Hair Complex Conditioner zahrnuje také pantenol, máslo shea, kokosový olej, extrakt z kopřivy, extrakt z guava a extrakt z přesličky. Znamená to, že funguje lépe? Ne, ale zajišťuje vlasům povšechnou péči, kdy řeší celou řadu vlasových problémů, jako např. křehkost a suchost vlasové struktury. Při pravidelné aplikaci dokáže kondicionér od DuoLife vlasy udržovat v optimálním stavu a chránit je před poškozením.

6. Arganicare, Keratin Hair Masque (16.9 fl. oz / 500 ml)

Další keratinová maska, která si rozhodně zaslouží vaši pozornost, je Arganicare Keratin Hair Masque. Je vcelku objemná a její cena je přijatelná. Přesto se ale nejedná o tu nejlepší keratinovou vlasovou masku. Doporučuje se hlavně suchým, barveným a unaveným vlasům. Její receptura obsahuje keratin, který obnovuje poškození vlasů a také arganový olej a vitamin E, které vyživují, obnovují a chrání vlasy. Jaké jsou účinky keratinové vlasové masky Arganicare? Lesklé, hebké, odolné a posílené vlasy. Vlasy budou dále chráněny před poškozením.

7. CocoChoco Professional, Keratin Repair Mask (16.9 fl. oz / 500 ml)

A nakonec pro vás máme produkt, který si chválí hlavně salony krásy.  Jedná se o dobrou vlasovou masku s keratinem, která dokáže obnovit a posílit i ty nejunavenější vlasy. Extra ingredience, jako např. máslo shea, jojobový olej, hroznový olej a vitamin E jsou velkými plus. Na druhou stranu, většina ingrediencí v této masce jsou dráždivé SLS a silikony, které mohou vlasy zatížit. Pokud vám ale nevadí tyto složky na vlasy pravidelně nanášet, můžete vlasovou masku od CocoChoco rozhodně vyzkoušet!