Make-up Oči

TOP 5 gelů na obočí, které efektivně zkrášlují obočí

Chcete si zajistit perfektní obočí, ale nevíte, jaký stylingový produkt si vybrat? V tom případě vás jistě potěšíme, jelikož jsme otestovali, zrecenzovali a následně vybrali ty nejlepší gely na obočí na trhu. Jste připraveni? Pojďme na to!

Obočí činí vaše oči a přeneseně i celou vaši tvář krásnější, elegantnější a uhrančivější. Pro výběr té nejlepší kosmetiky pro styling obočí rozhodně mrkněte na náš žebříček. Jsme si jisti, že si mezi vybranými produkty jistě najdete svého nového favorita.

TOP 5 gelů pro styling obočí

Číslo 1 Nanobrow Lamination Gel

nanobrow lamination gel

Jedná se o jasného šampiona v rámci kosmetiky pro styling obočí. Jedná se o nejpopulárnější volbu jak laiků, tak profesionálů. Vysoká kvalita, pečlivě vybrané ingredience, snadná aplikace a dlouhotrvající účinek dohromady vytvářejí opravdu úžasný celek. Stylingový gel od Nanobrow odděluje, upravuje a zvýrazňuje obočí, kdy do popředí dostává jeho přirozenou krásu. Styling a fixace přitom vydrží až 24 hodin a ušetří vám tak čas během dne, kdy nebudete muset produkt opětovně aplikovat. Receptura obohacená o ricinový olej vyživuje, hydratuje a dodává definici. Již po několika prvních aplikacích bude obočí objemnější a lépe chráněné před poškozením. Šikovný silikonový kartáček spoolie chloupky obočí perfektně odděluje a podporuje jejich styling. Dlouhotrvající a přesně působící gel byl vyvinut pro všechny, kteří nejsou plně spokojeni se svým obočím. Produkt je k dispozici ve 4 odstínech, ze kterých si můžete vybrat ten, který se nejlépe hodí k přirozené barvě vašeho obočí. Když přihlédneme k jeho vysoké kvalitě, je cena produktu více než přívětivá, hlavně v porovnání s ostatními podobnými produkty.

Vice informací naleznete na oficiálních stránkách: nanobrow.cz

Číslo 2 – Anastasia Beverly Hills DIPBROW Gel Mini

Tento gel na obočí vám zajistí definici, objem a zkrášlení. Přesný a profesionální kartáček si poradí i s těmi nejneposednějšími chloupky. Je k dispozici v nejrůznějších přirozeně vypadajících odstínech, což vám umožňuje vyplnit obočí a skrýt všechny lysiny či nedokonalosti. Věříme, že si snadno vyberete ten nejvhodnější odstín pro vaše obočí. Gel má voděodolnou a dlouhotrvající recepturu, která zajistí, že bude vaše obočí vypadat krásně po celý den. Díky tomuto produktu bude vaše obočí efektivně definované a objemné. Gel Mini je dražší, než výše zmíněný produkt, ale rozhodně stojí za naši pozornost.

Číslo 3 – TOO Faced Fluff & Hold Laminating Brow Wax

Tento úžasný vosk na obočí vám zajistí plnou kontrolu nad jeho tvarem. Too Faced je známou značkou, která přichází na trh s efektivní a mezi zákazníky populární kosmetikou. Produkt během chvíle dodá vašemu obočí objem a definici. Udrží jej fixované po celý den. Receptura s tekutým voskem vám zajišťuj perfektně tvarované a upravené obočí. Netvoří přitom žmolky. Produkt je o něco dražší než konkurence, ale rozhodně stojí za zmínku!

Číslo 4 – Revitalash Hi-Def Brow Gel

S tímto multifunkčním gelem na obočí není nic nemožné! Během chvilky vám pomůže zkrotit neposedné obočí a zajistit mu efektivní a rychlý styling. Výsledky jsou viditelné okamžitě a produkt si tak jistě zamilujete již po první aplikaci. Perfektní odstín gelu se zajistí o skrytí všech lysin a nedokonalostí. Obočí bude vypadat plnější a objemnější. Pečlivě vybrané ingredience chrání obočí a také jej definují. Pokud is vyberete tento produkt, je třeba zmínit, že je relativně drahý.

Číslo 5: Chanel Le Gel Sourcils

Nesmírně pevný gel na obočí, který obočí perfektně definuje a fixuje. Šikovný kartáček vám zajišťuje přesnou a jednoduchou aplikaci. Výsledkem bude definované, krásné a přitom stále přirozeně vypadající obočí. Tekutá konzistence vám zajišťuje dlouhotrvající výsledky, které vydrž po celý den. Snadná a přesná aplikace jsou faktory, které oceňují ženy z celého světa. Tento gel je perfektní pro zahuštění a vyplnění obočí, aniž by došlo k jeho přílišnému zatížení. Do produktu se rozhodně vyplatí investovat.

Jsme si jisti, že si z výčtu vyberete svého nového favorita. Sáhněte po jednom z nejlepších gelů na trhu a zajistěte svému obočí definici a uhrančivou krásu!