Make-up

4 Nejlépe Hodnocené Tužky Na Obočí S Dlouhodobým Účinkem A Maximálním Komfortem

Najít správnou tužku na obočí, která zabrání přehnanému líčení, není jednoduché. Většina žen musí vyzkoušet spoustu různých produktů, než najde ten, který je svým výkonem přesvědčí a umožní jim vytvořit úžasný výsledek.
 
Než si vyberete další náhodnou tužku na obočí, měly byste se podívat na naše oblíbence. Vytvořili jsme tento žebříček nejlepších tužek na obočí, který pomůže každé, která si není jistá, jestli produkt skutečně splní její potřeby.
 
Maximální objem a dokonale vyplněné obočí? Nebo snad precizní zvýraznění obočí, které vydrží celý den? Jemné líčení, nebo třeba výraznější vzhled pro zvláštní příležitost? Na jaký look obočí máte dnes náladu?
 
Zde jsou 4 nejlépe hodnocené tužky na obočí, které jsou vhodné pro všechny typy obočí, bez ohledu na to, jaký máte problém s obočím nebo jakého efektu chcete dosáhnout.

TOP 4 tužky na obočí, které dokážou zázraky

1. Nanobrow Eyebrow Pencil

Tato tužka na obočí je nepochybně opravdovým favoritem. Hned po první aplikaci poznáte, že byste ji nikdy nechtěly vyměnit za jinou! Tužka na obočí Nanobrow vykresluje ultra tenké čáry a poskytuje bezkonkurenční přesnost. Vyplňte obočí barvou svého výběru a vytvořte tahy podobné chloupkům, pokud bojujete s řídkými místy. Špička propracované Nanobrow Eyebrow Pencil má vždy dokonalou tvrdost pro definování oblouků a vyrovnání horní a dolní linie obočí. Tato tužka na obočí vám zajistí bezchybný a nepřehnaný efekt, ze kterého se můžete těšit po celý den. Nanášení této tužky na obočí vám nebude dělat žádné potíže. A co je důležité, nemusíte ji ořezávat, protože je vysouvací. Stačí vysunout hrot z pouzdra a vytvořit si obočí přesně podle svých představ. Složení této vysoce hodnocené tužky je sametové a hladce klouže po pleti. Tužka na obočí Nanobrow byla vytvořena ve čtyřech přirozeně vypadajících odstínech: Blond, Light brown, Dark brown a Espresso. Který byste si vybraly vy?

2. BENEFIT COSMETICS Precisely, My Brow

Precisely, My Brow je tužka na obočí vybavená speciální zabudovanou špulkou. Stačí pár tahů, abyste zamaskovaly případné mezery a získaly vytouženou definici. Produkt je navržený v osmi odstínech, abyste si mohly vybrat ten, který bude nejblíže vaší přirozené barvě obočí. Tato tužka poskytuje přesný tvar a umožňuje napodobit skutečné chloupky obočí – spokojenost je zaručena! Pokud chcete dosáhnout dokonalého objemu obočí, můžete sáhnout po gelu Gimme Brow+ a použít ho spolu s tužkou na obočí pro zvýšení efektu.

 3. ANASTASIA BEVERLY HILLS Brow Wiz

Tato vysouvací tužka na obočí s ultra tenkou špičkou zajistí zvýraznění obočí, o kterém jste vždy snily. Perfektně funguje, pokud chcete obočí vyplnit lokálně, abyste zamaskovaly řídká místa. Ultratenký hrot tužky vám umožní krásně tvarovat a upravovat oblouky. Plnější a objemnější obočí během chvilky – je to možné! Složení tužky je dlouhotrvající a voděodolné. Tato tužka na obočí byla vytvořena v deseti odstínech. Je veganská a neobsahuje žádné složky živočišného původu. Potřebujete změnu v líčení obočí? Anastasia Beverly Hills Brow Hiz zajistí, že to bude vždy změna k lepšímu!

 4. DIOR BACKSTAGE Diorshow Brow Styler

Tužka na obočí DIOR je odpovědí na potřeby náročných žen. Umožní vám přesně definovat obočí bez rizika vytvoření komiksového efektu. Extrémně tenký hrot se dokonale osvědčí, když potřebujete vyplnit mezery. Produkt byl vytvořen v jemných a přirozeně vypadajících odstínech. Diorshow Brow Styler je vhodný pro všechny typy obočí a pomůže vám během okamžiku vytvořit módní líčení. Hledáte jemné zvýraznění obočí? Nebo je možná čas na odvážnější a poutavější vzhled? S tužkou na obočí DIOR je to zcela na vás!

Jak používat tužku na obočí?

1. Pomocí zabudované špulky vyčešte obočí směrem nahoru.
 
2. Ostrým koncem hrotu vyplňte rychlými, krátkými tahy případné mezery. Tímto způsobem dosáhnete vytouženého objemu, aniž byste vytvořily přehnaný efekt.
 
3. Nezapomeňte zvýraznit spodní linii obočí a ostrý konce obočí o něco silněji, zatímco horní linii a vnitřní okraj nechte mírně rozmazané.
 
To je všechno! Podívejte se do zrcadla!
 
Na co si dát pozor při výběru tužky na obočí?
 
odstín – měl by odpovídat vašemu přirozenému odstínu obočí
 
aplikátor – měl by usnadňovat aplikaci a poskytovat maximální pohodlí
 
výkon – dobrá tužka na obočí by vám měla umožnit vytvořit přesně takový efekt, jaký chcete