Make-up

Žebříček 8 nejlepších trsových řas pro domácí použití!

Váš sen o hustých a dlouhých řasách bez vycházení z domu se právě splnil. Na kosmetickém trhu se objevily již hotové trsové řasy pro domácí aplikaci a může je použít doslova každá žena. Výběr správného produktu je však velmi ošemetný. Takže stojí za to podívat se na tento žebříček TOP 8 umělých trsových řas pro domácí aplikaci a vybrat si ty, které jsou pro vás nejlepší!

TOP 8 umělých trsových řas pro vlastní aplikaci v pohodlí vašeho domova – jaké výrobky najdete v tomto žebříčku?

Kosmetický trh se neustále mění. Je to i díky skutečnosti, že se ženy snaží držet krok se všemi novými trendy. Co se však týče stylingu řas, dlouho se nic nedělo. V okamžiku, kdy se na trhu objevily připravené trsové řasy, rychle se o nich začalo mluvit jako o skutečné inovaci.

Ženy dostaly jedinečnou příležitost změnit svůj vzhled během pár minut. Dobré produkty se ale samozřejmě často mísí s těmi, které ne vždy zaručují vysokou kvalitu.

Proto vznikl tento TOP 8 žebříček trsových řas pro vlastní aplikaci. Tyto umělé řasy by neměly zklamat očekávání ani těch nejnáročnějších žen. V žebříčku najdete produkty od značek, které jsou v kosmetickém světě dobře známé, jako je Nanolash a Tatti.

Po přečtení a analýze našeho žebříčku se ženy mohou samy rozhodnout, který produkt je pro ně tou nejlépší volbou.

Žebříček TOP 8 – které trsové řasy pro domácí aplikaci stojí za vaši pozornost?

Cluster řasy pro domácí aplikaci jsou absolutní novinkou na kosmetickém trhu. Díky nim bude každá žena schopna vyzdvihnout potenciál svého pohledu během pár minut. Samozřejmě kosmetické značky vydaly různé verze svých výrobků. Přesto se do tohoto čestného žebříčku TOP 8 dostalo jen pár z nich.

Následující žebříček zahrnuje ty nejlepší trsové řasy pro vlastní aplikaci, které jsou v současné době dostupné na trhu. Ženám to umožní se podívat trochu blíže na jednotlivé produkty a dozvědět se více o jejich plusech a mínusech.

1. Trsové cluster řasy Nanolash – DIY Eyelash Extensions 

umělé řasy

Nanolash je velmi známá značka ve světě krásy. Není pochyb o tom, že DIY Lash Extensions jsou prvotřídním produktem. Tyto lehké, jemné trsové řasy byly navrženy pro vlastní domácí aplikaci. Dámy, můžete si vybrat balení s 36 řasami, které obsahuje:

  • stylů na výběr;
  • 3 délky řas: 10, 12 a 14 mm v každém pouzdře – to vám umožní si vytvořit jakýkoli vzhled řas.

Nebo si můžete pořídit kompletní sadu na prodloužení řas v pohodlí vašeho domova. Obsahuje navíc:

  • bonder Nanolash;
  • sealer Nanolash;
  • remover Nanolash;
  • speciální pinzetu.

DIY Lash Extensions si bezesporu zaslouží první místo v tomto žebříčku TOP 8. Aplikace zabere pouhých 10 minut, navíc na oku vydrží 5 dní. Mnohé recenze však naznačují, že při správné následné péči je můžete nosit i déle!

Ženy si s nimi mohou vytvořit řasy Russian Volume, ale také jemný přirozený vzhled. DIY Lash Extensions nezatěžují vaše přirozené řasy – aplikují se pod ně, asi 1 mm od vašich řas.

Výrobce uvádí, že tyto trsové řasy jsou jednorázové. Uživatelky na to však mají trochu jiný názor. Ukázalo se, že po odstranění umělých řas se trsy nedeformují ani nemění svůj tvar. Takže je můžete klidně použít znovu!

Můžeme tedy říci, že značka Nanolash opět nezklamala očekávání žen. Jedná se o dokonalé řasy, které fungují pro každou příležitost. Uživatelky jsou ohromeny jejich jemností, pružností a odolností. DIY Lash Extensions dokonale napodobují vaše přírodní řasy a tenký proužek dokonale zamaskuje spojové body a navíc řasy u kořínků opticky zahustí a vyplní případné mezery. Není tedy divu, že si tato sada zaslouží první místo v našem žebříčku.

2. Invisi-Lash Kit Tatti

Tatti je další značka, která je v kosmetickém světě známá především svými produkty té nejvyšší kvality. Invisi-Lash Kit obsahuje trsové řasy pro domácí aplikaci, které si rychle získaly velkou oblibu mezi mnoha ženami.

Invisi-Lash Kit garantuje naprosto stejný výsledek jako z kosmetického salonu. Řasy jsou dostupné v několika velikostech a stylech, ze kterých si můžete vybrat. To vám dává neomezené možnosti pro styling vašich řas. Řasy Invisi-Lash Kit vám umožní vytvořit objemné řasy ve stylu Russian Volume, ale můžete také jemně zvýraznit své přirozené řasy.

Bohužel výrobce přesně neuvádí, jak dlouho aplikace vydrží. V případě DIY Eyelash Extensions bylo jasně řečeno, že trsové řasy lze nosit po dobu 5 dnů. V tomto případě je pouze uvedeno, že životnost aplikace závisí na vaší následné péči o řasy. Velkou nevýhodou tohoto produktu je, že trsy jsou nasazeny na průhledném proužku, který je celkem viditelný. To znemožňuje vytvoření přirozeného efektu, protože v tomto případě jsou vidět znatelné spojovací body, kde se umělé řasy setkávají s těmi přírodními.

3. Ardell X-tended Wear Lash System KIT

Ardell X-tended Wear Lash System KIT je dalším produktem, který si zaslouží vaši pozornost. Ve srovnání s DIY Lash Extensions od Nanolash však lze mnoho aspektů vylepšit!

Řasy ze sady Ardell X-tended Wear Lash System KIT jsou určeny pro domácí aplikaci. Sada obsahuje sadu trsových řas a také speciální bonder, který by měl zajistit životnost aplikace. Bohužel oproti cluster řasám Nanolash není životnost tohoto produktu nijak ohromující. Sada dále obsahuje perfektně tvarovaný aplikátor a remover pro účinné odstranění trsů.

Ardell X-tended Wear Lash System KIT obsahuje řasy pro domácí aplikaci, které jsou jemné a lehké s výrazným natočením. Lze je aplikovat za pouhých 10-15 minut i bez zkušeností v této oblasti. Jejich povrchová úprava však není moc dobrá – trsy se od sebe neliší – dokonce ani ty, které by se měly lišit jejich délkou. Efekt může nakonec vypadat falešně, což řasy činí nepoužitelnými pro každodenní nošení.

Jejich aplikace také trvá o něco déle, a proto si Ardell X-tended Wear Lash System KIT nezasloužil 1. místo v žebříčku.

4. Glamnetic Lash Extension Kit

Glamnetic Lash Extension Kit obsahuje lehké trsové řasy pro domácí prodlužování řas. Za zmínku však stojí, že nejsou ideální pro profesionální použití jako například DIY Lash Extensions od Nanolash.

Aplikace těchto hotových trsových řas netrvá déle než 10 minut a měla by vydržet až 5 dní. Vše však závisí na správné péči.

Glamnetic Lash Extensions Kit nabízí různé velikosti a styly řas, ze kterých si můžete vybrat. Díky tomu je možné vytvořit si jakýkoli styl řas. Dámy si mohou upravit řasy tak, aby dosáhly právě těch požadovaných výsledků.

Nicméně uživatelky, které se již rozhodly tuto sadu vyzkoušet, mají trochu jiný názor co se týče jednoduchosti aplikace a životnosti řas. I názory na estetiku povrchové úpravy řas nejsou příliš příznivé. Řasy vypadají na webu pěkně, ale ve skutečnosti vytvářejí spíše efekt falešných řas, protože jsou všechny stejné.

5. KISS Falscara Starter Kit

KISS Falscara Starter Kit je další sada pro ženy, které chtějí vyzkoušet domácí prodloužení řas. Stojí za zmínku, že design těchto trsových řas je zcela jedinečný. Chloupky jsou jemné jako peří a jsou nasazeny na černém proužku. Ten skvěle zamaskuje spojovací linii a skrývá drobné nedostatky vzniklé při domácí aplikaci.

Apliakce sady Kiss Falscara Starter Kit je také jednoduchá a neměla by zabrat více než 10 minut. Kromě hotových trsových řas sada obsahuje také lepidlo, sealer a pinzetu na řasy. Trsy mají vydržet až několik dní, což závisí na individuální predispozici. Opět stojí za zmínku, že DIY Lash Extensions měly zaručenou výdrž až 5 dní bez ohledu na různé okolnosti.

Ani tento výrobek však není dokonalý, a proto chceme upozornit na menší nedostatky. Za prvé, sada není kompletní – neobsahuje všechny přípravky a nástroje, které jsou nutné k provedení domácího prodloužení řas. Neobsahuje remover pro odstranění trsových řas ani overnighter, což je speciálně vytvořený přípravek, aby bylo možné řasy nosit i v noci. Bez něj vám vzhled nevydrží ani pár dní. Použití overnighteru ale způsobí, že trsové řasy již nebudou vhodné pro opětovné použití. Oba tyto produkty je samozřejmě nutné zakoupit samostatně. Tato vlastnost z této sady nakonec nečiní ani pohodlné, ani zvlášť cenově výhodné řešení.

6. Velour-Xtensions Kit

Velour-Xtensions Kit je další sadou pro vlastní styling řas, který je určitě zajímavý pro mnoho žen. Aplikace těchto trsových řas pro domácí aplikaci trvá 15 minut. Nezáleží na tom, zda máte v této oblasti nějaké předchozí zkušenosti.

Standardně v sadě najdete i doplňkové příslušenství, které má výrazně usnadnit vaší aplikaci trsových řas.

Cluster řasy jsou dostupné v několika délkách. To vám umožní upravit vaše řasy ve stylu Russian Volume a dalších. Tento výrobek je určitě dobrý, i když to není ten nejlepší kvůli menší nabídce, co se týče stylu řas a typu natočení ve srovnání s řasami DIY Lash Extensions.

7. Lashify Starter Kit

Lashify Starter Kit obsahuje trsové řasy, které skvěle poslouží v případě nouze. Jsou navrženy tak, aby aplikace byla rychlá, efektivní a snadná.

Tyto umělé řasy jsou extrémně jemné a tenké. Díky tomu skvěle splyne s vašimi přirozenými řasami a vyplní případné mezery. Černý proužek vám zase umožní šikovně zakrýt místo spojení. Celá aplikace tak působí přirozeně a hezky.

Jednou z nevýhod tohoto produktu je jeho velmi vysoká cena a balení obsahující pouze 10 trsových řas, což vám vystačí pouze na jednu aplikaci.

Neexistuje ani jasně definovaná životnost. Výrobce sice poznamenává, že řasy lze nosit až několik dní, ale v praxi to mohou být 3 dny u některých žen a 5 dnů u jiných. Výrobce také uvádí, že je možné prodloužit životnost aplikace, díky správné následné péči. Ve srovnání například s DIY Eyelash Extensions nás však sada od Lashify v tomto ohledu neohromila.

8. Amor Lashes QuickLash Starter Kit

Poslední místo v žebříčku patří umělým řasám od britské značky Amor Lashes. Na první pohled jsou to docela standartní řasy pro domácí aplikaci. Jsou dostupné ve 3 délkách: 10, 12 a 14 mm. Je možné zakoupit i celou sadu, která obsahuje trsy řas v každé z dostupných velikostí.

Prodloužení řas pomocí sady Amor Lashes QuickLash Starter Kit trvá asi 15 minut a řasy lze nosit i několik dní. Výrobce samozřejmě podotýká, že životnost může být ovlivněna správnou aplikací a také náležitou péčí. Není tedy zaručeno jak dlouho řasy vydrží, ve srovnání s trsovými řasami od Nanolash. Není také jisté, zda lze řasy po sejmutí znovu použít.

Žebříček TOP 8 nejlepších trsových řas pro domácí použití – přehled

Vybrat si tu správnou sadu na prodloužení řas pro domácí použití není tedy jednoduchý úkol. Ženy musí zvážit mnoho aspektů, mezi které patří například jednoduchost aplikace a životnost řas.

Nelze však popřít, že jednička v žebříčku, trsové řasy DIY Lash Extensions od Nanolash, jsou nesporným lídrem. Zajišťují velký výběr, špičkovou kvalitu a nekonečné možnosti úpravy vašich řas.

Je však zcela na vás, jaké řasy si vyberete. Je třeba zvážit jejich délky, typ natočení a možnosti stylingu, které každé z nich nabízejí.

Díky tomu bude vaše vlastní domácí prodloužení řas skutečným potěšením a zajistí vám velkolepé výsledky.