Make-up Oči

Nejlepší mýdla na obočí – NÁŠ VÝBĚR

Mýdlo na obočí pro efektivní styling? Jasně! Hned, co jsme si mysleli, že nás již nic nepřekvapí, co se make-upu na obočí týče, přišel nový trend užívání mýdel pro efektivní styling. Tato technika stylingu obočí je opravdu jedinečná. Dříve se styling obočí prováděl za pomoci glycerinových mýdel. Tato metoda ušla, ale rozhodně nebyla perfetní. Proto se na trh dostalo tolik druhů mýdel pro efektivní styling obočí. Jaké z nich je tím nejlepším? Čtěte dál a objevte, jaká mýdla nám uhranula a jaká vám můžeme doporučit.

JAK SI APLIKOVAT MÝDLO NA OBOČÍ?

Obočí po úpravě za pomoci mýdla vypadá skvěle a mnozí se nechali slyšet, že vypadá jako po laminaci. Obočí je skvěle tvarované, upravené a fixované tak, aby vydrželo po celý den. Mnoho potenciálních uživatelů ale neví, jak mýdlo na obočí správně užívat. Není se ale čeho bát, protože popularita této metody je z části dána právě tím, že je aplikace tak snadná. Pojďme na to:

KROK 1: Připravte si obočí

Ujistěte se, že je vaše obočí čisté, odmaštěné a bez zbytků kosmetiky. V případě potřeby jej dočistěte micelární vodou.

KROK 2: Sáhněte po mýdlu na obočí

V tomto případě funguje skvěle princip “méně je někdy více”. Mýdlo na obočí je daleko efektivnější v případě, že jej neužijete přespříliš. Ideálně byste měli mýdlem pokrýt aplikátor spoolie. Množství mýdel nevyžaduje aplikaci vody.

KROK 3: Načestejte si vlasy dle potřeby

Od spodní linie až po vnitřní okraj (chloupky nejblíže nosu). Spoolie tahjete směrem nahoru, přičemž můžete česat a upravovat obočí. Vaše chloupky nemusejí být přímo vertikální, můžete je načesat také směrem ke spánkům. Česáním je tu zkrátka od toho, aby vám zajistilo požadovaný tvar. Pamatujte si, že spoolie je třeba držet pevně na pokožce. Obočí si upravte tak, abyste s ním byli spokojení.

KROK 4: Nechte mýdlo oschnout

To většinou trvá tak jednu až dvě minuty. Tradiční glycerinová mýdla  schnou relativně dlouho, ale moderní produkty schnou opravdu rychle.

KROK 5: Vyplňte obočí a obarvěte jej tak, jak si přejete

Pokud vidíte jakékoliv řídké oblasti, můžete je vyplnit pudrem, tužkou, pomádou či perem. Vyberte si produkt, který se hodí k vašim preferencím. Na internetu je jinak spousta článku s doporučovanou kosmetikou. A je hotovo!

Nejlepší mýdlo na obočí – jak si jej vybrat?

Zajímá vás, jaký produkt pro styling obočí si vybrat? Jaké mýdlo na obočí je tím nejčastěji doporučovaným? Jaké je tím nejefektivnějším? Náš žebříček by vám v tomto ohledu měl výběr ulehčit. Je třeba také myslet na to, že i když se glycerinová mýdla užívala opravdu dlouho, nejsou tak dobrá, jako moderní mýdla dostupná dnes. Inovativní mýdla se totiž nedrolí a netvoří ani šmouhy, ani žmolky.

Nejlepší mýdla na obočí – NAŠE VOLBA

1. Nanobrow Eyebrow Styling Soap – to nejlepší mýdlo na obočí

nanobrow eyebrow styling soap
Množství: 30g

Vlastně byste naše hodnocení mohli přestat číst hned zde, jelikož toto je opravdu to nejkvalitnější a nejefektivnější mýdlo na trhu. Nanobrow Eyebrow Styling Soap nabízí všechny vlastnosti perfektního mýdla na obočí: je ideální husté, gelové, nelepivé a nemastné. Jedná se o efektivní produkt se skvělou recepturou která nabízí gelovou konzistenci. Není se tedy čemu divit, že se jedná o jeden z nejčastěji doporučovaných produktů na trhu. Zajišťuje opravdu uhrančivé účinky, má opravdu vysokou kapacitu a je dostupné za příjemnou cenu! Toto mýdlo tako není třeba vlhčit a lze jej užívat ihned, což vám ušetří spoustu času. Mýdlo se nedrolí, ani netvoří žmolky či šmouhy. Zapomeňte také na nepříjemný pocit napnuté pokožky. Jste připraveni na vzhled laminovaného obočí? Nanobrow Eyebrow Styling Soap je tu pro vás a jeho účinek je opravdu fenomenální!

Pro více informací jděte na stránku nanobrow.cz

2. Anastasia Beverly Hills Brow Freeze Styling Wax

Množství: 8g

Možná vás zajímá, jak se produkt označený jako “vosk” dostal na seznam mýdel na obočí. Jedná se o velice zajímavou kosmetiku, se kterou přišla královna “kosmetiky na obočí”. Produkt je často popisován jako první mýdlo určeno na obočí, které v sobě kombinuje vlastnosti jak mýdla, tak vosku. Jedná se o to nejlepší mýdlo na obočí? Inu, jde o skvělý a zajímavý produkt, který si zamilujete pro jeho efektivitu a speciální gelovou a voskovou konzistenci. Cena a množství produktu vás asi nepotěší, ale pokud jste fanouškem tohoto typu kosmetiky, rozhodně ji vyzkoušejte. Anastasia Soare je legenda, která přišla s řadou opravdovým trháků. To je další z důvodů, proč je produkt tak oblíbený.

3. Tood Turn It On Soap Brows – dobré mýdlo na obočí

Množství: 57g

Kapacita tohoto mýdla je opravdu překvapivá. Bude ale jeho efektivita dostatečná? Produkt si dle našeho názoru oblíbíte, hlavně v případě, že máte rádi retro kosmetiku a dostatek času na vlhčení. Poslední dobou se nejedná o to nejčastěji doporučované mýdlo. Jeho výhodou je krátký výčet ingrediencí a nesmírná efektivita. Cena sice není tak přívětivá, ale jistě vás potěší třeba fakt, že je balení recyklovatelné a všechny potisky a texty bio-rozložitelné.

4. Ibra Makeup – Brow Soap

Množství: 20g

Ibra Makeup – myslíte, že popularitě této značky pomohl fakt, že se každému evokuje známý fotbalista? Není to to nejlepší mýdlo na trhu, ale rozhodně stojí za zmínku v našem žebříčku. Kvalita není sice nejvyšší, což dokazuje množství recenzí. Mýdlo také dlouho schne, vcelku pevně drží, ale fixace je jen střednědobá. Výhodou je, že se nemusí aktivovat vodou. Množství produktu je střední. Doporučuje se před první aplikací otestovat, zdali nejste na nějakou složku alergičtí.

5. West Barn Co. Soap Brows

Množství: 25g

Jedno z prvních mýdel na trhu, které mělo dostatek času na to získat si fanoušky na trhu bez větší konkurence. Dnes se snažíme vyhnout mýdlům, které vyžadují aktivaci vlhčením. West Barn Co. doporučuje speciální sprej pro jeho rychlou aktivaci. Díky tomu se nejedná o tak častou volbu mezi laiky a fanoušky kosmetiky. Možná jste dříve mýdlo také užívali. Z nostalgie si samozřejmě můžete produkt opět zakoupit, přeci jen je stále efektivní!