Make-up Oči

Nanolash. První sérum na řasy takového druhu!

Problémů s řasami je tolik, že by každá žena mohla vyprávět. Některé je chtějí mít delší a hustší, jiné zatočenější, některé jen vyživenější a silnější. Bohužel neexistuje produkt, který by tohle vše dokázal. A jste si tak jistí? Poměrně nedávno se objevila nová kosmetika – Nanolash sérum na řasy. Kombinuje efektivnost, rychlost a úžasné výsledky. Jedna lahvička má 3ml úžasné tekutiny, která se skládá z přírodních ingrediencí a aktivních činitelů. Jednoduchá aplikace dává rostlinným substancím možnost, dostat se hluboko ke kořenům řas a vyživit je, udělat delší a hustší.

nanolash1123

Nanolash je ta kosmetika, jejímž cílem je zlepšit stav řas a udělat je krásné. Byl vytvořen pro ženy, které chtějí delší, zdravější, hustší, silnější a vyživené řasy. Ženy, které mají krátké, slabé, řídké, světlé a poničené řasy, by po něm měly sáhnout jako první. Každopádně, kojící, těhotné ženy a nezletilí by produkt užívat neměli. Dále by produkt podle lékaře neměli používat lidé procházející chemoterapií. Nanolash však mohou použít lidé nosící kontaktní čočky nebo permanentní make-up. Během léčby můžete nosit make-up.

Nanolash je snadný na aplikaci. Před aplikací si však řádně očistěte obličej a hlavně oči od make-upu a nečistot, aby se produkt dostal hluboko až k folikulám řas a vyživil kořínky. Sérum se aplikuje na horní i spodní oční víčko speciálním aplikátorem. Výsledky určitě uvidíte při pravidelné aplikaci. Lahvička obsahuje 3ml produktu, což stačí pro 6 měsíců léčby.

Kdy uvidíte první výsledky? Delší, hustší a silnější řasy jsou viditelné již po 2 až 3 týdnech od první aplikace. Finální výsledky se dostaví po 2 až 3 měsících. Po této době se Nanolash aplikuje pouze párkrát za víkend, výsledky zůstávají i po ukončení léčby.

Proč se Nanolash skládá jen z přírodních ingrediencí? Použití těchto substancí eliminuje riziko podráždění a alergických reakcí. Ingredience rostlinného původu jsou bezpečné pro organismus. Ovlivňují řasy zevnitř i zvenku. Tyto ingredience zaručují úžasné výsledky během krátké doby. Navíc produkt obsahuje i složky, které se starají o okolí očí a oční víčka. Pro oči je produkt bezpečný též. Kompozice vylepšuje stav řas, dělá je delší, tlustší a silnější. Navíc, skvěle je vyživí.

Za efektivitou Nanolash stojí následující vlastnosti: aplikace, ingredience a doba léčby. Díky těmto faktorům kosmetika funguje úžasně na řasové cibulky, stimuluje je a řasy jsou pak delší a hustší. Navíc roste víc malých řas. Dále Nanolash řasy vyživí, hydratuje a posílí, také chrání oční víčko od podráždění. Kosmetika vylepšuje stav kořínků řas, poskytuje jim aktivní substance, tedy řasy vyživuje opravdu od základu a ingredience potřebné pro růst ovlivní řasu zevnitř i zvenku.

nanolash323232Balení Nanolash je jednoduché, estetické a funkční. Lahvička Nanolash je uzavřena v kartonové krabičce dekorované stříbrnými nápisy. Produkt je doplněn o vícejazyčný leták. Produkt a leták jsou od sebe odděleni volným místem.

Nanolash se absorbuje hned po aplikaci na víčka. Nesteče do očí, nezpůsobuje iritace. Kosmetika je prostě bezpečná pro oční víčka. Neobsahuje parfémované nebo dráždící chemikálie. Sérum má tekutou konzistenci a je bezbarvé. Produkt by měl být vždy pevně uzravřen a skladován v suchu.

Nanolash může být objednán na internetu. Pokud jde o cenu, pohybuje se zhruba uprostřed na škále cen podobných produktů. Však tento produkt je velmi kvalitní a za kvalitu se vyplatí si připlatit, avšak v případě Nanolash se nemusíte bát. Nepřeplatíte. A hlavně si budete jisti, co kupujete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *