Chloupky

Hedvábně hebké vlasy po mytí? Vyzkoušejte Nanoil Liquid Silk Micellar Shampoo!

Věděli jste, že šampon může zkrášlit vaše vlasy? Pokud sníte o krásných, hebkých a objemných vlasech, kterými uhranete vašemu okolí, máme pro vás řešení. Jedná se o keratinový šampon Nanoil Keratin Micellar Shampoo. Jedná se o šetrný, ale efektivní šampon pro péči o vlasy!

Šampon vaše vlasy perfektně myje, vyhlazuje a zkrášluje. Nevěříte? Podívejte se na nespočet recenzí a názorů online. Většina žebříčků zároveň produkt řadí na špičku, co se efektivity a ceny týče.

Nanoil Liquid Silk Micellar Shampoo: Micelární péče o vaše vlasy

Pokud je vašim cílem zajistit vlasům lesk a hebkost, sáhněte po tekutém hedvábí. Nanoil Liquid Silk Shampoo obsahuje vybrané ingredience, které vaše vlasy pouze nečistí, ale také jim zajišťují obnovu, výživu a posílení. Kromě toho můžete zapomenout na problémy se zauzlenými a neposednými vlasy, jelikož budou vlasy díky produktu během stylingu poddajné. Produkt působí efektivně, aniž by přitom vlasy a pokožku jakkoliv zatěžoval či dráždil. Je to dáno jeho lehkostí a šetrným působením. Produkt efektivně vyrovnává pH pokožky

micelární šampon s tekutým hedvábím Nanoil

Nanoil Liquid Silk Micellar Shampoo: Pro jaký typ vlasů je produktu určený?

Rozlučte se se suchými, hrubými a nevzhlednými vlasy bez života, se kterými se ještě navíc obtížně pracuje. Máme pro vás řešení v podobě micelární šamponu od Nanoil, který vašim vlasům zajistí hebkost, intenzivní barvu a přirozený lesk! Změny si všimnete již po první aplikaci produktu. Nanoil Liquid Silk Micellar Shampoo působí efektivně a zajišťuje vlasům hebkost, lesk a posílení. Kromě toho řeší i problémy pokožky hlavy, jakým může být např. nevyrovnané pH. 

Nanoil Liquid Silk Micellar Shampoo: Ingredience

Tyto ingredience jsou klíčem k úspěchu! Pojďme se podívat na složení produktu Nanoil Liquid Silk Micellar Shampoo:

 • MICELY – malé molekuly známé hlavně díky svému účinku při mytí vlasů. Často se užívají v odličovačích a skvěle obohatí váš šampon. Pomohou vám zbavit sev všech typů nečistot, od prachu přes mastnotu až po zbytky kosmetiky. Také vyrovnávají pH pokožky hlavy.
 • TEKUTÉ HEDVÁBÍ – Jedna z nejpopulárnějších složek v rámci péče o vlasy. Dodává vlasům živiny, vyhlazuje jejich vnější vrstvu a zajišťuje jim lesk.
 • PŠENIČNÉ PROTEINY – jsou známy jako efektivní obnovující složka, která zanechává vlasy vyživené.
 • RICINOVÝ OLEJ – jedná se o jeden z nejcennějších rostlinných olejů. Jelikož je aseptický, zajišťuje úlevu naší pokožce hlavy.

Nanoil Liquid Silk Micellar Shampoo: Účinky a výhody pravidelného užívání

 • Udržuje pokožku hlavy a vlasy čisté
 • Odstraňuje nečistoty a nánosy kosmetiky.
 • Pečuje o vlasy.
 • Usnadňuje česání a styling.
 • Zabraňuje kadeření vlasů a nabíjení statickou elektřinou.
 • Zkrášluje barvené vlasy.
 • Dodává lesk a hebkost.

Nanoil Liquid Silk Micellar Shampoo: E-shop

Micelární šampon od Nanoil lze zakoupit na oficiálních webových stránkách Nanoil [nanoil.cz] a v doporučených e-drogeriích. Kromě řady pro péči o vlasy nabízí značka také produkty pro péči o pokožku, tělo a vlasy. Zkrášlete své vlasy ještě více a využijte např. masky či kondicionéry!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *