Chloupky

Yin a Yang našich vlasů. Bílá hlína a aktivní uhlí v nové vlasové masce od Nanoil

Čistění a obnova vlasů. Jejich ochrana a posílení. Přesně takové účinky vám nabízí vlasová maska od Nanoil s aktivním uhlím a bílou hlínou. Jedná se o opravdové kosmetické yin a yang, které vám zajistí komplexní péči o vlasy. Za vše může harmonické duo ingrediencí: aktivní uhlí a bílá hlína.

Nanoil nás neustále překvapuje. Tato značka nám opět nabízí další produkt, který uspokojuje potřeby velké většiny z nás. Nyní přišel na trh s perfektním produktem, který naše vlasy nezkrášluje jen po dobu několika dnů, ale po dobu týdnů, jelikož účinkuje hloubkově a dodává vlasům rovnováhu. Jedná se o rovnováhu a harmonii, který tvoří základ krásných vlasů. Zajímavá vás, jak toto yin a yang funguje? Inu, čtěte dál!

Vlasová maska od Nanoil s aktivním uhlím a bílou hlínou: Harmonická péče, kterou potřebujete

Každá žena má odlišný typ vlasů a odlišné potřeby, kterým je nutné se věnovat. Některé mají vysušené vlasy, zatímco jiné mají vlasy plné mazu. U některých je pokožka podrážděná, u jiných je zase naprosto v pořádku. Je zde ale jeden faktor, který nás všechny spojuje a to ať už jsou naše vlasy seberozdílnější. Všechny potřebujeme vyrovnanou péči o vlasy. Co to znamená? Potřebujeme udržovat v rovnováze hydrataci, výživu, čištění a ochranu.

Vlasová maska od Nanoil s aktivním uhlím a bílou hlínou byla vyvinuta přesně pro tento účel. Dokáže vyživovat vlasy spektrem živin, posilovat je, osvěžovat je a chránit je před škodlivými vlivy, jakým může být např. městské znečištění vzduchu. Jedná se o nesmírně lehkou a efektivní čistící vlasovou masku, která vlasy udržuje ve skvělém stavu od prvního užití. A jak to dělá?

  1. Čistí pokožku hlavy a zanechává za sebou příjemný pocit čistoty a svěžesti.
  2. Eliminuje lupy a pomáhá proti svědění pokožky hlavy.
  3. Pomáhá řešit problém s mastnými vlasy.
  4. Antibakteriální a protizánětlivý účinek.
  5. Vyživuje vlasy a udržuje jejich hydrataci na optimální úrovni.
  6. Vlasy jsou díky produktu silnější, pevnější a hladší.
  7. Pomáhá se stylingem vlasů

Yin v rámci péče o vlasy: vyhlazující a nesmírně jemná bílá hlína 

Jedním z klíčových elementů vlasové masky od Nanoil s aktivním uhlím a bílou hlínou je kaolín, neboli bílá hlína. V rámci kombinace v produktu se jedná o yin složku – jemný, lehký a vyhlazující element v péči o vlasy.

Jak přesně bílá hlína pomáhá vašim vlasům? Jedná se o nejjemnější formu kosmetické hlíny. Na vlasech funguje jako čistící složka, která také pomáhá uklidňovat pokožku a zbavovat ji podráždění. Bílá hlína je přírodním způsobem, jak obnovit pH pokožky a jak se vypořádat s tvorbou mazu.

Yang v rámci péče o vlasy: hloubkový detox aktivovaným uhlím

Další ingrediencí v rámci vlasové masky od Nanoil s aktivním uhlím a bílou hlínou je aktivní uhlí. To je dáno nejen černou barvou uhlí, ale také způsobem, kterým účinkuje. Jedná se o energeticky nabitý a silný element péče o vlasy.

Jak přesně aktivní uhlí pomáhá vašim vlasům? Jedná se o složku, která má v oblasti kosmetologie relativně krátkou historii. Není tomu tak dávno, co jsme objevili nesmírný potenciál této složky – hloubkové čištění. Pomáhá nám zbavit se přebytečného mazu, prahu a dalších nečistot, které se na vlasech nahromadili. Kromě toho má také antibakteriální účinek a bojuje proti toxinům jejich absorpcí a neutralizací.

Jaké jsou další složky vlasové masky s aktivním uhlím a bílou hlínou od Nanoil?

Nejedná se o jediné ingredience v rámci čistící vlasové masky od Nanoil. Vyrovnaná péče o vlasy také zahrnuje výživu, hydrataci a ochranu, takže vlasová maska od Nanoil s aktivním uhlím a bílou hlínou obsahuje i vitamin A, vitamin E, pantenol, mořskou řasu a sericin. Každá z těchto ingrediencí pomáhá udržovat rovnováhu mezi čištěním pokožky a jejím zkrášlením a posílením.

Pokud chcete tuto perfektní rovnováhu zažít na vlastní kůži, rozhodně masku vyzkoušejte. Vlasová maska od Nanoil s aktivním uhlím a bílou hlínou vlasy nijak nezatěžuje, ale přitom jim dodává všechny potřebné ingredience pro zdravý růst. Dostupná cena, jednoduchost aplikace a efektivita jsou důvody, proč se produkt rozhodně vyplatí vyzkoušet.

Chcete si o Yin a Yang v oblasti kosmetiky zjistit více nebo se podívat na další produkty Nanoil? Navštivte www.nanoil.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *