Jiné

Nanoil, pro vlasy se střední porozitou

VLASY – PŘED A POTÉ

Nanoil pro vlasy se střední porozitou se stará o vzhled a zdraví vlasů. Před aplikací produktu byly vlasy dehydratované a umaštěné a kořínky byly roztřepené. Občas bylo možné spatřit lupy. Vlasy do sebe nasakovaly vzdušnou vlhkost velmi rychle a díky tomu se jejich stav ve venkovním prostředí rychle zhoršoval. Po aplikaci séra Nanoil byly vlasy silnější, lesklejší, krásnější a obecně zdravější. Konečky se přestaly třepit a funkce mazových žláz se vyrovnala, takže se vlasy přestaly mastit. Vlasy byly dále odolnější vůči teplu a slunečnímu záření.

Nanoil Hair Oil Medium Porosity

Ingrediencemi odpovědnými za skvělý účinek séra jsou: makadamiový olej, arganový olej, olej z maruly, jojobový olej, olej z mučenky a kokosový olej. Funkce těchto olejů je dále zintenzivněna kerastimem, hedvábím, vitaminem A, baicapilovým komplexem, UV filtrem a vitaminem E. Díky všem těmto složkám si vlasy udržují svoji krásu a jsou hydratované, pružné a lesklé a jejich styling je o poznání jednodušší.

APLIKACE

Nanoil pro vlasy se střední porozitou - aplikace

Nanoil pro vlasy se střední porozitou je produkt s více možnostmi aplikace. Produkt lze nanést jak na suché, tak na vlhké vlasy. Sérum se může používat jak před fénováním vlasů, tak již na vysušené a upravené vlasy. Kromě toho sérum skvěle spolupracuje s dalšími vlasovými přípravky, jakými může být například vlasová maska či kondicionér. Sérum by se mělo používat několikrát denně, podle toho, jak moc péče vaše vlasy vyžadují. Sérum pomáhá obnovovat poškozené vlasové konečky a správnou úroveň pH. Sérum se dále postará o správnou výživu a hydrataci vlasů. Věděli jste, že sérum mohou používat také muži? Díky této kosmetice může mít každý muž krásné, plné a zářivé vlasy.

SHRNUTÍ

Nanoil pro vlasy se střední porozitou je úžasným produktem, na který by si měla místo ve své koupelně vyhradit každá žena, která se v současné době trápí se svými vlasy. Nanoil je dostupný i ve verzích pro vlasy s vysokou a pro vlasy s nízkou porozitou, takže se hodí opravdu všem. Kromě toho je aplikace produktu opravdu velice rychlá.

NANOIL