kůže

Jaký arganový olej vyzkoušet? Rozhodně doporučuji Nanoil Argan Oil

Arganový olej, neboli tekuté zlato z Maroka, je jedním z nejpopulárnějších a zároveň nejdražších olejů na trhu. 100% organický, čistý, nezpracovaný a za studena lisovaný olej nabízí ale skvělý poměr cena/výkon. Až uvidíte účinky, které nabízí, jeho koupě rozhodně nebudete litovat! Jedná se o skvělou investici do vašich vlasů a vaší pokožky. Dnes se chci zaměřit na ten nejlepší produkt s obsahem arganového oleje – Nanoil Argan Oil. Enjoy reading.

Nanoil Argan Oil – přírodní zkrášlující produkt

Asi vás nemusím přesvědčovat o tom, že je arganový olej tím nejlepším přírodním produktem ve své kategorii. Rozhodně jste již slyšeli o jeho úžasných vlastnostech. Vše, co jste o účinku tohoto oleje slyšeli, je pravda. Je ale důležité vědět, jaký typ arganového oleje si zakoupit. Musí být:

  • NEZPRACOVANÝ
  • ZA STUDENA LISOVANÝ
  • CERTIFIKOVANÝ
  • BEZ ADITIV
  • BEZ SYNTETICKÝCH LÁTEK

Jinými slovy musí být přesně takový, jako ten v NANOIL ARGAN OIL!

Tento olej splňuje všechna kritéria čistého arganového oleje. Je také mým nynějším favoritem. Vyhovuje mi jeho nesmírná kvalita, vysoký objem a skvělá cena.

Fun fact
Arganový olej je důležitou součástí místní medicíny v Maroku. Často se užívá pro léčbu kožních onemocnění, jakými jsou např. suchá pokožka, akné, ekzém či lupénka. Je opravdovým darem z nebes pro suché vlasy. Díky vysokému obsahu linoleové kyseliny pomáhá arganový olej zbavovat pokožku zánětu.

nanoil ARGANOVÝ OLEJ

Jak arganový olej od Nanoil užívat

  • NA VLASY – Nanoil Argan Oil je perfektním vlasovým olejem pro všechny typy vlasů. Vlasy posiluje, vyhlazuje a dodává jim lesk. Také stimuluje jejich růst. Preferuji jeho užívání namísto vlasové masky, jelikož také vyživuje pokožku hlavy, nejen vlasy!
  • NA TĚLO – Nanoil Argan Oil se také skvěle hodí pro péči o pokožku našeho těla. Lze s ním tedy provádět masáže proti celulitidě. Smíchejte produkt s vaším oblíbeným krémem. Tato směs zanechá pokožku perfektně hydratovanou a zabrání jejímu vysušování. Skvěle také zvýrazní vaše opálení!
  • NA POKOŽCE OBLIČEJE – Miluji užívání arganového oleje na pokožce obličeje! Nanoil Argan Oil je tím nejlepším make-upovým primerem, který také pokožku hloubkově vyživuje a zabraňuje přespřílišné tvorbě mazu. Pokožka tak bude po celý den zářivá. Arganový olej vyživuje také pokožku pod očima, kdy ji zbavuje vrásek.
  • NA VOUSY A KNÍR – fakt! Arganový olej nemusí užívat pouze ženy. Jedná se o unisex produkt, který se hodí i pro péči o vousy. Pokud má vaše druhá polovička za chvíli narozeniny, bude to skvělý dárek! 

Máte s arganovým olejem nějaké zkušenosti? Jak působil na vaší pokožce a vašich vlasech? Vstupte na oficiální stránku – www.nanoil.cz.